Фізіопроцедури в дерматології в «ДокторПРО»

До нас звернулось
124816
людей

В рамках комплексного лікування псоріазу, екземи, акне, фурункулів, алопеції, дерматитів, опіків і розацеа використовуються не тільки медикаментозні препарати, а й фізіопроцедури. Вони спрямовані на:

  • усунення зовнішніх проявів дерматологічних хвороб (почервоніння, висипань, псоріатичних бляшок);
  • стимуляцію процесів клітинного метаболізму;
  • поліпшення стану шкіри;
  • повне вилікування або досягнення тривалої ремісії.

Фізіопроцедури при лікуванні дерматологічних захворювань в «ДокторПРО» проводяться на сучасному обладнанні під керівництвом досвідчених лікарів. Конкретні процедури і тривалість терапії встановлюється індивідуально на підставі клінічної картини.

 Низько- і високоінтенсивна лазеротерапія показана при лікуванні дерматитів, червоного плоского лишаю, хронічної екземи, розацеа, акне та ін. Має протизапальну, аналгетичну, протинабрякову дію. Те ж стосується і сеансів магнітотерапії. Вони також сприяють прискоренню регенерації клітин, швидкому загоєнню опіків і рубців.

Високу ефективність виявили фізіотерапевтичні процедури при псоріазі з використанням УФ-випромінювання. Вузькоспектральні промені найбільш безпечні для пацієнтів, тому що повністю виключають ризик онкології шкіри. Фототерапія при псоріазі не тільки пригнічує запальний процес, а й має імуномодулюючу дію.

Поліпшити стан шкіри, підвищити її пружність, позбутися від дрібних зморшок і висипань допоможе Дарсонваль-терапія. Даний метод активно використовується як для лікування дерматологічних патологій, так і для їх профілактики.

Записатися на консультацію до фахівця можна прямо зараз, заповнивши відповідну форму на сайті або зателефонувавши за вказаним телефоном.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості