Фізіопроцедури в ендокринології в «ДокторПРО»

До нас звернулось
124816
людей

Хвороби залоз внутрішньої секреції помітно позначаються на загальному самопочутті людини. Вони провокують головні болі, набряклість кінцівок, різкий набір або втрату ваги, скачки настрою, випадання волосся та багато іншого. Щоб усунути ці симптоми і прискорити одужання при захворюваннях ендокринних залоз необхідно якомога швидше звернутися до досвідченого ендокринолога, пройти обстеження і комплексну терапію.

У медичному центрі «ДокторПРО» для лікування цукрового діабету із судинними ускладненнями, гіпертиреозу та гіпопаратиреозу з ускладненнями використовується медикаментозна терапія. Досягти ж більш швидкого і стійкого результату допомагають фізіопроцедури в ендокринології, зокрема ультразвукова, лазеро- та магнітотерапія. Вони володіють наступними ефектами:

  • болезаспокійливим;
  • імуностимулюючим;
  • гіпотензивним;
  • протинабряковим;
  • седативним;
  • трофікостімулюючим.

Лікарі «ДокторПРО» практикують лікування ендокринних захворювань за допомогою впливу змінного магнітного поля. Його перевага у відсутності додаткового фармакологічного навантаження на організм, безболісності, високій ефективності. Вже після кількох сеансів настає помітне поліпшення самопочуття, знижується ризик розвитку ускладнень, нормалізується робота кровоносних судин і залоз внутрішньої виділення.

Фізіопроцедури в ендокринології можуть використовуватися як в період загострень хвороб, так і під час ремісії для профілактики рецидивів. Лікування магнітним полем також сприяє очищенню організму від шлаків, зниження рівня холестерину, поліпшення роботи травної та серцево-судинної систем.

Записатися на консультацію до фахівця можна за вказаним телефонним номером або за допомогою форми, розміщеної на сайті.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості