Фізіопроцедури в гінекології в «ДокторПРО»

До нас звернулось
124816
людей

Нарівні з лікарськими препаратами, фізіопроцедури в гінекології активно використовуються для лікування репродуктивних і гормональних порушень, інфекційно-запальних захворювань. Вони сприяють скороченню термінів терапії (підсилюють дію ліків), профілактиці ускладнень, загальному поліпшенню жіночого здоров'я.

Лікарями-гінекологами «ДокторПРО» практикуються такі методики фізіотерапії:

  • лазеротерапія (показана при лікуванні ендометріозу, дисменореї, альгодисменореї, хронічного аднекситу, післяпологових ускладнень, спаєчних процесів, вульвовагініту, ендоцервіциту. Має протизапальний, аналгезуючий, імуномодулюючий ефект, покращує кровообіг, стимулює процес клітинної регенерації);
  • магнітотерапія (сприяє усуненню менструальних болів, лікування хронічних/гострих запально-інфекційних патологій. Метод виявив ефективність в терапії безпліддя і репродуктивних порушень ендокринного характеру, стимулює відновлення після операцій на матці (видалення міом, вискоблювання, інш.);
  • ультрафонофорез (сприяє проникненню медикаментів безпосередньо до центру запалення при ендометриті, хронічному кольпіті, сальпінгоофориті, патологіях шийки матки, маститі. За допомогою ультрафонофореза також лікують порушення менструального циклу).
  • ВЛОК

Фізіопроцедури можуть застосовуватися як в рамках комплексної терапії, так і в якості базового методу лікування гінекологічних хвороб. Вони не роблять побічного ефекту, допустимі (а в деяких випадках навіть необхідні) при вагітності. Процедури абсолютно безболісні, проводяться амбулаторно під контролем досвідчених фахівців.

 Щоб проконсультуватися з гінекологом, записуйтеся на прийом за допомогою онлайн-форми на сайті або за телефону (номер знайдете в розділі «Контакти»).

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості