Анальні бахромки

До нас звернулось
людей

Анальні бахромки — це безформні утворення на шкірі, розташовані біля краю ануса. Зазвичай вони виникають на тлі багатьох аноректальных проблем або в результаті пошкоджень. Біль, печіння і свербіж – часті симптоми, що супроводжують недугу. У більшості ситуацій – це спадщина анальних захворювань, які заховані за такою «бахромою».

Виявити такі недоліки може тільки кваліфікований лікар-проктолог. При детальному огляді супутня ректальна хвороба виявляється практично відразу. Своєчасний похід до лікаря вбереже від розвитку важких форм хвороби та онкології.

У медичному центрі «ДокторПРО» Ви можете пройти своєчасне і ефективне лікування. Досвідченість фахівців та збереження конфіденційності забезпечать швидке одужання і комфорт. Просторі та затишні приймальні, сучасні методи діагностики, а також консервативне лікування забезпечать можливість повернення до нормального життя.

Антигормональне лікування без болю

Медикаментозні способи боротьби швидко позбавлять від неприємної симптоматики і завдадуть мінімальної шкоди організму. На відміну від традиційних методів впливу «ДокторПРО» використовує антигормональні противірусні та протизапальні препарати.

Лікування можливе без хірургічного втручання і наслідків. Ви зможете швидко відновити свої сили і спокійно жити далі. Всі ліки сертифіковані і дозволені до застосування. Проктологи застосовують тільки перевірені медпрепарати вітчизняного і закордонного виробництва.

Надійна діагностика з використанням обладнання від провідних світових виробників дасть можливість отримати точні результати. Адже точний діагноз – перший крок на шляху до здоров’я. Це гарантує оптимальний підбір лікувально-профілактичних заходів для кожного випадку.

У «ДокторПРО» кожен клієнт може отримати цілодобовий зв’язок з лікарем. Консультаційна лінія допоможе вирішити будь-яку проблему. Для її вирішення Вам достатньо набрати вказаний номер телефону. Це швидко, зручно і оперативно!

Постійний зв’язок – засіб отримання «швидкої» допомоги по телефону. У вас більше немає необхідності відвідувати центр для уточнення деталей своєї реабілітації.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості