Анальні поліпи

До нас звернулось
людей

Анальні поліпи або поліпи прямої кишки – доброякісні пухлини, що виникають у стінках порожнистого органу. Вони кріпляться за допомогою «ніжки» до слизової оболонки і створюють дискомфорт у вигляді свербежу, болю і неприємних відчуттів в області ануса. Іноді утворення не дають про себе знати, тобто їх розвиток протікає безсимптомно.

Така недуга може виникати у дітей і дорослих. Частіше її діагностують у сильної половини людства. У загальних випадках з одиночного поліпа виникають цілі родини, які призводять до анальних тріщин і парапроктиту. При тривалому перебуванні в організмі вони провокують онкологію.

Видалення таких «гостей» — необхідність!

У мережі медичних центрів «ДокторПРО» Ви отримаєте кваліфіковану і своєчасну допомогу для вирішення цієї делікатної проблеми. Своєчасне виявлення, ефективне лікування та повна конфіденційність гарантують швидке одужання.

Основними факторами, що викликають появу «поліпної» хвороби є:

  • хронічні запалення;
  • неправильне і нераціональне харчування;
  • надмірне вживання алкоголю;
  • «старіння» епітелію кишки і слизової оболонки;
  • ентерит і дизентерія;
  • виразковий проктосигмоїдит і коліт;
  • черевний тиф.

Нерідко поліпоскопичення утворюються на тлі повного здоров’я. Причиною їх появи називають несприятливу екологію. Однак такі випадки – рідкість.

Дієве лікування: чим лікувати?

Традиційно, медицина вбачає єдину можливість ліквідації – оперативне втручання. Найчастіше це трансанальна поліпектомія.

З «ДокторПРО» Ви позбудетеся від них без болю, ускладнень та операції. Медикаментозний варіант допомагає впоратися із захворюванням. Противірусні, протизапальні та антигістамінні препарати вітчизняного та закордонного виробництва швидко поставлять Вас на ноги. В інших випадках допоможе радіохвильовий метод видалення анального поліпа.

Надійне та сучасне обладнання для якісного обстеження від провідних виробників з Південної Кореї, США та Німеччини нададуть точні результати. Повна клінічна картина дасть шанс підібрати оптимальну лікувально-профілактичну програму для кожного пацієнта.

Консультаційна лінія забезпечить постійний зв’язок з лікарем. Ви зможете отримати відповідь на будь-яке питання. Професіонал дасть вичерпну консультацію. Запишіться на прийом!

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості