Анальні кондиломи та папіломи

До нас звернулось
людей

До косметичних дефектів ануса відносять папіломи, поліпи, гемороїдальні бахромки. Ці доброякісні новоутворення в прямій кишці, а також в області ануса можна видалити в медичному центрі «ДокторПРО» швидко і цілком безболісно радіохвильовим методом. Це досить проста процедура, яка не має нічого спільного з операцією.

Найчастіше косметичні дефекти ніяк не турбують і не заважають людині. Але іноді вони можуть травмуватися і запалюватися. Тоді з’являється анальний свербіж, дискомфорт у задньому проході. У цьому випадку бахромки, папіломи і поліпи обов’язково необхідно видаляти. Для цього потрібно звернутися в «ДокторПРО» до проктолога.

Діагностика новоутворень у нашому медичному центрі не спричинить ніяких неприємних відчуттів. Проктолог візуально огляне анальні бахромки або поліпи, а також проведе обстеження за допомогою пальпації. Якщо у новоутворень буде виявлена схильність до переродження і збільшення, доктор порекомендує видалення.

У медичному центрі «ДокторПРО» видалення анальної бахромки відбувається радіохвильовим методом. Ця процедура хороша тим, що основний вплив на тканини здійснюється пучком радіохвиль, які не залишають ні деформацій, ні рубців. Після процедури пацієнт відразу ж може повернутися до звичного способу життя. Практично через кілька годин зникає і свербіж анального отвору.

Видалення поліпів можливе глибиною до 5 см. За необхідності лікар використовує лідокаїновий гель, який забезпечує відсутність неприємних відчуттів. Якщо у Вас є алергічна реакція на лідокаїн, знеболюючий препарат підбирається індивідуально.

Тому, якщо Вас турбують новоутворення в області ануса, в медичному центрі «ДокторПРО» Вам швидко і делікатно допоможуть вирішити цю проблему – без болю і черг! Приходьте!

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості