Дезартеризація гемороїдальних вузлів в «ДокторПРО»

До нас звернулось
124808
людей

Якщо ви хочете вилікувати геморой, звертайтеся по допомогу до досвідчених проктологів "ДокторПРО" у Білій Церкві та у Черкасах. Це захворювання характеризується болісними симптомами: болем при дефекації та зміні положення тіла, а також свербінням і печінням в області ануса.

Досить терпіти дискомфорт і неприємні відчуття. "ДокторПРО" у Білій Церкві та Черкасах пропонує ефективний метод усунення гемороїдального вузла за одну процедуру і без операції.

Дезартеризація гемороїдальних вузлів — успішна методика лікування геморою навіть для тих, у кого 3 або 4 стадія хвороби. За допомогою апарату HAL-RAR лікар-проктолог проводить маніпуляції в області ануса і припиняє подачу крові в гемороїдальний вузол. Такий метод видалення геморою успішно застосовують у країнах Європи. Ви теж можете позбутися геморою у своєму місті без хірургічного втручання та тривалої реабілітації.

До переваг дезартеризації відносять:

  • відсутність госпіталізації (процедуру проходять амбулаторно після лікарського огляду пацієнта та збору його анамнезу);
  • можливість уникнути травмування ануса і розвитку кровотечі;
  • швидке відновлення після сеансу.

Апарат HAL-RAR являє собою прилад із вбудованим ультразвуковим датчиком. Останній допомагає лікарю визначити артерію, що живить вузол кров’ю. Тривалість маніпуляцій займає не більше півгодини, решту часу — опитування та підготовка пацієнта до процедури.

Дезартеризація протипоказана пацієнтам з діагнозом проктит і парапроктит, а також гострий тромбоз. Не рекомендується таке видалення геморою жінкам у період вагітності та годуючим матерям.

Видалення геморою за 1 годину

У "ДокторПРО" у Білій Церкві та Черкасах пройти лікування геморою без операції за 1 сеанс ви зможете вже сьогодні. Дезартеризація гемороїдальних вузлів дозволяє лікувати геморой будь-якій стадії. Навіть якщо у вас 2, 3 або 4 стадія геморою ви зможете за годину позбавити себе від болю в анусі при дефекації або під час ходьби та сну і повернутися до нормального життя.

Відмова від лікування може викликати серйозні ускладнення, наприклад, призвести до розвитку гнійних процесів у товстій кишці (проктиту або парапроктиту).

Методика дезартеризації заснована на технології HAL, коли проктолог проводить перев’язування вузла саморозсмоктувальною ниткою, а завдяки технології RAR — підтягує вузол і фіксує його до слизової товстої кишки. В результаті вузол позбавляється живлення і відпадає.

Дезартеризація на відміну від інших методик, спрямованих на боротьбу з гемороєм, не має побічних ефектів і не потребує спеціальної підготовки. Ускладнення після процедури можуть виникати лише у разі невиконання приписів лікаря.

У клініці досвідчені лікарі-проктологи успішно проводять видалення геморою і підбирають ефективне лікування захворювань прямої кишки. Запишіться на прийом до проктолога "ДокторПРО" у Білій Церкві та Черкасах телефоном або за допомогою форми зворотного зв’язку.

Профілактичні заходи із запобігання появи геморою зводяться до підбору оптимального раціону харчування, вживання достатньої кількості чистої негазованої води на день (1-1,5 л), своєчасного лікування хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту в стадії загострення.

Запишіться на прийом в "ДокторПРО" у Білій Церкві або Черкасах телефоном або за допомогою електронної заявки. Геморой — це хвороба, яку потрібно своєчасно лікувати. Детальну консультацію можна отримати телефоном або у лікаря.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості