Лікування геморою в «ДокторПРО»

До нас звернулось
людей

Геморой є одним з найпоширеніших захворювань, від якого страждають близько 14% дорослого населення країни. Незважаючи на масштабність цієї проблеми, багато пацієнтів вважають захворювання або недостатньо серйозним, або занадто делікатним для відвідування лікаря, і вдаються до самолікування – часто безуспішного, і захворювання переходить у більш серйозну стадію. Якщо Ви відчуваєте дискомфорт в області прямої кишки, не варто боятися візиту до лікаря: найчастіше геморой можна вилікувати безболісним методом, після якого ви забудете про цю проблему назавжди.

В медичному центрі «ДокторПро» застосовуються сучасні безопераційні методи лікування геморою, які лікар підбирає на основі діагностичних даних – стадії захворювання, особливостей організму та інших факторів.

Первинне обстеження обов’язково включає відеодіагностику. Триває відеодіагностіка близько 40 хвилин.

В медичному центрі «ДокторПро» ми використовуємо три методи безопераційного лікування геморою:

  • дезартерізація гемороїдальних вузлів;
  • латексне лігування;
  • інфрачервона коагуляція.

В середньому курс лікування геморою складається з 5-8 маніпуляцій. Пацієнт не перебуває в лікарні. У нас немає стаціонару. Це амбулаторні методики лікування, що дозволяють пацієнтові відразу після відвідування лікаря повернутися до свого звичного способу життя: на роботу, сісти в автомобіль або повернутися до сім’ї. Існує ряд рекомендацій, з якими Вас ознайомить лікар після проведення маніпуляції.

Лігування латексними кільцями

Лігування латексними кільцями представляє наступну процедуру: за допомогою спеціального інструменту відтягується гемороїдальний вузол і на його ніжку одягається кільце з латексної гуми. Приплив крові до вузла припиняється і через кілька днів після маніпуляції він відторгається самостійно. Під час маніпуляцій пацієнт лежить на лівому боці із зігнутими в колінах ногами.

Лігування призначається проктологом при внутрішньому геморої, коли чітко виражені межі вузлів. Слід зазначити, що до повного відторгнення пацієнт може відчувати присутність чужорідного тіла і легкий больовий синдром, який легко купірується.

Інфрачервона коагуляція

Інфрачервона коагуляція полягає в тепловому впливі на гемороїдальні вузли за допомогою спеціального приладу. В результаті цієї процедури судини, що живлять вузол, начебто склеюються, і через деякий час тканини відмирають. Коагуляція показана при першій та другій стадіях геморою, а також при ускладненнях у вигляді кровотечі. При проведенні маніпуляцій пацієнт знаходиться в зручній позі, а для зняття дискомфорту використовується анестезуючий гель.

Зазвичай, протягом декількох годин після процедури хворий може відчувати деякий дискомфорт, що пов’язано з відмиранням вузлів, однак больовий синдром найчастіше відсутній.

Залежно від особливостей протікання хвороби (у випадках комбінованого геморою), можливе поєднання методик, що дозволяє досягнути максимального ефекту.

У випадках, коли геморой перейшов у четверту стадію, яка супроводжується постійним випаданням вузлів, необхідне тільки хірургічне втручання, при якому гемороїдальні вузли січуться скальпелем. Така процедура називається гемороїдектомія. Гемороїдектомія вимагає знаходження пацієнта в стаціонарі, проводиться, як правило, під загальною анестезією, потребує спеціальної підготовки для операції. Після операції пацієнт проходить важкий відновлювальний період. Вкрай великий ризик різних інфекційних ускладнень.

Тому ми дуже наполегливо рекомендуємо не відкладати візит до проктолога. Таке захворювання, як геморой, не пройде само собою. Його не вилікуєш мазями і свічками! Це ілюзія! Навіть, якщо Ви відчуваєте мінімальний дискомфорт, пам’ятайте, що хвороба прогресує і може загостритися в найбільш непідходящий момент – на передодні поїздки або важливої події. Не грайтеся з вогнем! Зверніться до проктолога зараз, коли ще можливо вилікувати Вас без операції з мінімальним дискомфортом і мінімальними фінансовими втратами.

Фахівці центру «ДокторПРО» детально проконсультують Вас і підберуть оптимальне лікування, після якого Ви забудете про цю делікатну проблему.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості