Оплата online -5%

Відділення проктології в мережі медичних центрів «ДокторПРО»

Відділення проктології медичних центрів «ДокторПРО» у КиєвіЧеркасах, Чернігові, Кропивницькому та Білій Церкві спеціалізуються виключно на безопераційних методах лікування геморою і тріщин прямої кишки. Такі методики як латексне лігування та інфрачервона коагуляція дозволяють лікувати геморой 1-3 стадії без хірургічного втручання.

За статистикою, проблеми з товстою кишкою виникають у кожного другого мешканця планети. Однак, не всі поспішають відвідати лікаря. Здається, такий делікатний дискомфорт простіше перетерпіти, ніж звертатися за допомогою до проктолога. Однак, болючість, свербіж і печіння в області заднього проходу самі по собі не зникають. Люди звертаються до лікаря лише тоді, коли хвороба перебуває в самому розквіті і дає ускладнення, які вимагають тривалого лікування.

Відділення проктології медичних центрів «ДокторПРО» у Києві, Черкасах, Чернігові, Кропивницькому, Білій Церкві пропонує безопераційні методи лікування геморою та тріщин прямої кишки, а також інших захворювань ануса.

Ми лікуємо

Геморой ми лікуємо за допомогою сучасного методу дезартерізації гемороїдальніх вузлів.

Вже на першому прийомі у проктолога пацієнту поставлять діагноз (після проктологічного огляду та збору анамнезу) і призначать комплексне лікування.

Огляд у проктолога включає:

Проктологічний огляд пацієнта в «ДокторПРО» виконується на кушетці в зручному положенні. Людина лягає на бік і згинає ноги в колінах. Це одна з найбільш комфортних поз, яка дозволяє максимально розслабитися. За отриманими результатами лікар-проктолог визначає індивідуальну програму реабілітації.

В залежності від діагнозу проктолог:

  • призначає протизапальні препарати, які знімають біль та свербіж;
  • підбирає безопераційні методики (радіохвильову терапію, лікування латексними кільцями).

Несвоєчасне звернення до проктологічного центру при виникненні неприємних відчуттів у задньому проході призводить до розвитку важких захворювань. Наприклад, до виникнення парапроктиту, вторинного коліту, а також злоякісних пухлин. Чим довше триває запалення в анусі, тим складніше буде його усунути. На тлі запущеної форми проктологічної недуги загострюються хронічні хвороби. Своєчасне відвідування лікаря — перший крок на шляху до одужання.

Не відкладайте свій візит до лікаря. Наш центр проктології працює для вирішення найбільш «гострих» проблем. Записатися до лікаря в проктологічний медичний центр ви можете в зручний час.

Консультація лікаря-проктолога

Існує думка, що можна обійтися без планового відвідування проктолога. Якщо порівняти кількість візитів до уролога або гінеколога, то середня відвідуваність цих фахівців буде істотно вищою. Проте нехтувати проктологічними консультаціями не можна. По-перше, проктолог допоможе своєчасно виявити запалення в анусі. По-друге, допоможе попередити розвиток геморою або анальної тріщини цінними порадами.

Наприклад, мало хто знає, що введення до щоденного раціону 1,5-2 л чистої негазованої води і продуктів, що містять клітковину, сприяє запобіганню запорів. Останні — основна причина травмування слизової в області заднього проходу.

Індивідуальна консультація проктолога «ДокторПРО» допоможе зберегти здоров'я товстої кишки. Плановий прийом лікаря-проктолога повинен стояти поряд із відвідуванням інших фахівців без винятків. А якщо ви відчуваєте ускладнене випорожнення або біль при дефекаціях, помітили нехарактерні виділення з ануса (наприклад, крапельки крові або слизу) — обов'язково пройдіть обстеження у проктолога. Це допоможе уникнути виникнення ускладнень.

Досвідчені лікарі-проктологи «ДокторПРО» допоможуть вилікувати геморой, анальні бахромки та тріщини, а також позбавити від кондилом або папілом в анусі. Огляд у проктолога триває всього 10-15 хвилин. Попередня підготовка до лікарського візиту включає очисну клізму за допомогою кружки Есмарха (краще ввечері напередодні) і харчові обмеження (бажано йти натщесерце, допускається легкий перекус). Отримати детальну консультацію про підготовку до огляду ви можете за будь-яким із контактних телефонів, вказаних на сайті, або у лікаря.

Лікування у проктолога в Києві, Білій Церкві, Черкасах, Чернігові, Кропивницькому проходить амбулаторно без необхідності госпіталізації. Якщо призначається радіохвильова терапія або латексне лігування — процедури, тривалість яких в середньому не перевищує години, проводять у медичному центрі.

Наші спеціалісти лікують такі захворювання:

  • геморой;
  • тромбоз гемороїдального вузла;
  • анальні бородавки і папіломи, а також тріщини;
  • анальні бахромки та поліпи;
  • криптит.

Діагностика і лікування проктологічних хвороб у мережі медичних центрів «ДокторПРО» проводиться за допомогою сучасного обладнання. Використання європейського досвіду в складанні індивідуальних програм одужання допомагає досягти повного одужання і запобігти рецидивам хвороби.Також застосовується дезартерізація гемороїдальних вузлів - успішна методика лікування геморою навіть для тих, у кого 3 або навіть 4 стадія хвороби

Якщо вас турбує анальна тріщина або анальні поліпи — не затягуйте, а поспішайте відвідати проктолога.

Послуга доступна в містах:
До нас звернулось
145974
людей
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
Служба контролю якості