Відділення хірургії в «ДокторПРО» в Черкасах, Білій Церкві та Кропивницькому

До нас звернулось
124808
людей

Малоінвазивна хірургія з кожним днем завойовує популярність і вона доступна в медичному центрі «ДокторПРО» в Черкасах, Білій Церкві та Кропивницькому. Якщо ви хочете уникнути операції на ранніх стадіях виявленого захворювання, цей варіант стане прекрасною альтернативою класичній операції.

В основі методики лежить оперування без використання наркозу та скальпеля. Так звана «мініоперація» проходить шляхом щадного проникнення крізь тканини або фізіологічні отвори людини, а іноді й зовсім безконтактним шляхом з тілом людини. При підвищеній чутливості шкірних покривів в більшості випадків використовується місцева анестезія (за призначенням лікаря).

Найпопулярнішою і щадною методикою на сьогоднішній день вважається радіохвильова хірургія. Таке хірургічне втручання виконують на апараті «Сургітрон». Радіохвиля високої частоти не руйнує тканини, а впливає тільки на зону обробки, виключаючи їх пошкодження та зараження ранки. Тепло, що виділяється радіохвилею, видаляє новоутворення на шкірі без ушкодження здорових тканин. Ви можете позбутися родимок, бородавок, папілом, а також фурункулів, ліпом за один сеанс. В результаті не доведеться шукати шляхи вирішення проблеми утворення на шкірних ділянках рубців та шрамів.

До основних переваг лікування радіохвилею відносять:

 • відсутність кровотечі, болісних відчуттів;
 • проведення сеансу в середньому за одну годину;
 • можливість покинути клініку після процедури.

В «ДокторПРО» в Черкасах, Білій Церкві та Кропивницькому досвідчені лікарі-хірурги проведуть якісну операцію радіохвилею після огляду пацієнта та збору анамнезу. Наше хірургічне відділення оснащене сучасним діагностичним обладнанням для встановлення пацієнту точного діагнозу.

Вплив радіохвилею на приладі «Сургітрон» протипоказано при:

 • гострих та хронічних захворюваннях;
 • злоякісних пухлинах;
 • захворюваннях крові.

Записатися на прийом до лікаря в «ДокторПРО» в Черкасах, Білій Церкві та Кропивницькому можна телефоном або за допомогою електронної форми, розміщеної на офіційному сайті клініки.

Послуги відділення хірургії:

 • первинний прийом лікаря-хірурга, який включає візуальний огляд пацієнта, збір анамнезу (вивчення історії хвороби, результатів аналізів);
 • повторна консультація хірурга впродовж всього періоду лікування, після його закінчення або для профілактичних цілей;
 • розкриття фурункула, пароніхії, панариціїв, абсцесу, карбункулу, лімфаденіту, гідраденіту та інших утворень;
 • висічення врослого нігтя на верхніх або нижніх кінцівках;
 • видалення доброякісних новоутворень м’яких тканин 1, 2 категорій, з накладенням косметичного шва (ліпоми, фіброми, атероми, гігроми);
 • зняття та накладення швів.

Щоб позбутися косметичних дефектів приходьте у відділення хірургії «ДокторПРО» в Черкасах, Білій Церкві та Кропивницькому. Попередній запис до лікаря позбавить довгої черги і заощадить час.

Консультація лікаря-хірурга необхідна і в таких випадках, коли:

 • з’явилася припухлість або біль в області суглобів;
 • утворилася гематома, карбункул або фурункул;
 • на тілі виникла колота, кусана або різана рана і необхідна первинна хірургічна обробка рани 1, 2 категорії (колота, кусана, різана), а також необхідно провести зняття швів.

Звернення до клініки при виникненні перших неприємних симптомів (почервоніння, свербежу, больового відчуття) допоможе уникнути появи ускладнень.

Наприклад, несвоєчасне дренування (фурункула, пароніхії, панариціїв, абсцесу, карбункулу, лімфаденіту, гідраденіту) може призвести до нагноєння, розвитку некрозу шкіри, злоякісних пухлин. Записатися до лікаря ви можете вже сьогодні.

Досвідчені хірурги «ДокторПРО» в Черкасах, Білій Церкві та Кропивницькому пропонують ефективне консервативне лікування гематоми, виконують хірургічні перев’язки 1, 2 категорії складності, проводять видалення косметичних дефектів з накладенням шва (папілома, невус, гемангіома, кератома) і навіть розкриття гематоми 1, 2 рівня.

Отримати попередню консультацію щодо техніки проведення, наприклад, ПХО кісти куприка, що нагноїлася, з дренуванням або іншої послуги та її вартості можна телефоном.

Послуга доступна в містах:
Запис на прийом
Служба контролю якості