Оплата online -5%

Лікування випадіння волосся

Красиве густе волосся є гордістю кожної людини. Саме тому порідіння волосся та зміна їх структури, рівномірне або осередкове випадання викликає стільки засмучень.

Стійка втрата волосся провокується наступними причинами:

 • незбалансоване харчування (жорсткі дієти, зловживання жирною їжею і солодощами, виключення з раціону продуктів, що містять життєво важливі мікроелементи та вітаміни);
 • гормональний дисбаланс (особливо у жінок під час вагітності та лактації, при менопаузі, внаслідок тривалого прийому гормональних протизаплідних засобів);
 • вікові зміни і статева приналежність (у багатьох чоловіків андрогенетичне облисіння з утворенням характерної «пліши» починається вже в 30-річному віці);
 • інфекційні та грибкові захворювання, що вражають волосяну частину голови;
 • стресовий спосіб життя (хронічна втома, недосипання, депресії, сильні емоційні потрясіння);
 • наслідки тривалого прийому сильнодіючих медикаментів (хіміотерапії, антибіотиків);
 • ослаблення імунітету, авітаміноз;
 • нехтування головними уборами взимку (переохолодження викликає потускніння, витончення волосся);
 • неправильний догляд за волоссям (часте використання фена та вирівнюючих прасок, заплітання тугих «хвостів», фарбування, хімічні завивки).

Якщо Ви стали відзначати зниження щільності волосся і помітно збільшилася їх кількість на гребінці, подушці, важливо негайно звернутися до лікаря. Первинна консультація з питань випадіння волосся в «ДокторПРО» включає збір анамнезу, візуальне обстеження волосся і шкіри голови, направлення на лабораторні аналізи (загальні і гормональні). Тільки встановивши істинну причину випадіння волосся, лікар призначає метод терапії, здатний повернути їм життєву силу і колишню густоту.

 Лікування випадіння волосся в «ДокторПРО»

Оскільки випадіння волосся є не самостійним захворюванням, а лише наслідком інших патологічних змін в організмі, важливо своєчасно їх виявити і почати лікування. Наприклад, якщо випадіння волосся у жінок викликано авітамінозом, призначається курс вітамінотерапії і лікувальних препаратів для домашнього догляду. Зупинити випадіння волосся у чоловіків складніше, оскільки даний процес у багатьох закладений на генетичному рівні. Саме тому важливо почати терапію, як тільки були помічені перші надмірно випадаючи волоски.

Вибір способу терапії залежить також від виду алопеції (дифузна, вогнищева, андрогенетичена, рубцева) і її стадії. При повному облисінні вкрай складно відновити всі волосяні фолікули, але на початкових етапах шанси на успіх дуже великі. Фахівці «ДокторПРО» використовують ефективні методики лікування, серед яких:

 • засоби для зовнішнього використання (зміцнення волосся лікувальними масками, шампунями, спреями, бальзамами);
 • медикаментозні препарати для перорального прийому (для корекції гормонального фону, підвищення імунітету);
 • фізіотерапевтичні процедури (відновлення волосся за допомогою апаратного магнітно-лазерної дії);
 • рекомендації по збалансованому харчуванню.

Лікування випадіння волосся в Черкасах, Кропивницькому, Білій Церкві виконується в комфортних амбулаторних умовах. Досвідчений фахівець розробить комплексний план терапії, який дозволить не тільки зупинити випадіння волосся, але і запустити процес їх відновлення.

Не варто відкладати візит до фахівця, адже без відповідного лікування проблеми з волоссям будуть лише посилюватися. Для запису на консультацію звертайтеся за вказаним в розділі «Контакти» номером. Ще один швидкий і зручний спосіб - заповнити форму зворотного зв'язку на сайті.

Лікування проводиться в:
До нас звернулось
145974
людей
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
Служба контролю якості