Відділення урології в «ДокторПРО» в Черкасах та Кропивницькому

К нам обратились
120410
человек

В «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому проводиться запис в урологічне відділення, де ви можете пройти індивідуальне лікування у будь-який час без госпіталізації.

Урологічні хвороби часто можуть бути викликані інфекціями, які передаються статевим шляхом. Іноді захворювання протікає в прихованій формі і дає про себе знати тільки під впливом зовнішніх і внутрішніх факторів (загострення хронічних хвороб, зміна погоди або зниження імунітету). Наприклад, простатит у чоловіків може з’явитися через розвиток хламідіозу, а запалення сечового міхура у жінок може бути пов’язано з виникненням уреаплазмозу.

До основних причин виникнення проблем з сечовидільною системою належать:

 • сильне переохолодження;
 • попадання патогенної мікрофлори у сечові шляхи через недотримання правил інтимної гігієни;
 • малорухливий спосіб життя;
 • часті стреси.

Щоб вчасно виявити причину хвороби, потрібно проходити плановий урологічний огляд (раз на півроку чи рік). Під час таких оглядів лікар-уролог проводить ретельний огляд пацієнта, вивчає історію хвороби і при виявленні урологічного захворювання підбирає правильне лікування.

Якщо вас вже турбує біль під час сечовипускання, відчуваєте часті позиви до туалету, поспішайте до лікаря. Для цього вам знадобиться урологічна клініка в Черкасах та Кропивницькому.

 Досвідчені урологи «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому успішно лікують:

 • еректильну дисфункцію;
 • різні сексуальні розлади;
 • запальні захворювання чоловічої сечостатевої системи;
 • інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом;
 • порушення роботи передміхурової залози;
 • пієлонефрит;
 • цистит;
 • цістопієлонефрит;
 • уретрит;
 • герпес;
 • мочекам'яну хворобу;
 • розлади сечовипускання (енурез, гіперактивність сечового міхура).

Лікування урологічних захворювань в клініці проходить у зручний час. За попереднім записом до уролога ви зможете уникнути довгих черг і довгих годин очікування під кабінетом. У відділенні є сучасне обладнання для діагностики урологічних захворювань навіть на ранніх стадіях.

Консультація лікаря-уролога

Діагностика урологічних захворювань в «ДокторПРО» ґрунтується на використанні лабораторних, візуальних та інструментальних методів дослідження. Це дає можливість урологу розпізнати навіть приховані симптоми урологічних захворювань та встановити точний діагноз пацієнту. Адже багато захворювань статевих органів по симптоматиці схожі з урологічними хворобами.

У загальних випадках захворювання сечовидільної системи у чоловіків і жінок діагностують після лікарського огляду та загальноклінічного методу діагностики. Останній включає збір анамнезу, візуальний огляд, а також пальпацію. У разі потреби проктолог направляє пацієнта на інші дослідження (наприклад, на УЗД).

Такі методи діагностики як УЗД використовуються для визначення патологій в сечостатевій системі та її функціональних порушень.

У клініці кожен отримає індивідуальне лікування за ефективним методиками з використанням ряду щадних препаратів, що знімають біль та запалення.

Для чоловіків з діагнозом еректильна дисфункція, передчасне сім’явиверження, простатит і аденома простати розроблені дієві програми реабілітації, які ґрунтуються на використанні лікарських препаратів і фізіопроцедурах. З їхньою допомогою досягаються істотні поліпшення при строгому виконанні всіх рекомендацій лікаря.

Наприклад, поліпшення ерекції досягається шляхом усунення психогенних причин, що викликали проблеми з потенцією, а також призначення ряду фізіотерапевтичних процедур, що підвищують чоловічий сексуальний тонус.

Жіноча урологія включає комплекс фізіопроцедур і лікарських препаратів, які не викликають ускладнень з репродуктивною функцією.

Записатися на прийом до лікаря-уролога можна за допомогою електронної заявки або телефоном. Наші лікарі успішно лікують будь-яке захворювання, чи то гострокінцеві кондиломи і папіломи у чоловіків або запалення сечового міхура у жінок. Звертайтеся до клініки та отримайте кваліфіковану допомогу.

Послуга доступна в містах:
Запис на прийом
Служба контролю якості