Біотезіометрія: вимірювання чутливості статевої сфери та іннервації пеніса

К нам обратились
120414
человек

Еректильна дисфункція – серйозна проблема, з якою сьогодні стикається значне число представників сильної статі різних вікових категорій. Для виявлення причин захворювання та уточнення діагнозу спеціалістами проводиться діагностика статевої сфери чоловіки. Таке обстеження пацієнт може пройти в медичних центрах «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому, де свої послуги йому нададуть досвідчені висококваліфіковані лікарі.

Одним з інструментальних методів досліджень, які застосовуються в рамках діагностики еректильної дисфункції, є біотезіометрія – вимірювання чутливості статевої сфери та іннервації пеніса. Медичні центри «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому оснащений високотехнологічним сучасним обладнанням, що дозволяє доктору отримати точні та достовірні результати обстеження.

Лікар-уролог може застосовувати цей метод діагностики еректильної дисфункції у комплексі з іншими видами досліджень. Це дозволяє лікарю побачити цілісну картину захворювання, детально розібратися у причинах його розвитку. Досвідчені спеціалісти медичних центрів «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому зможуть вирішити це делікатне питання, а також підібрати адекватне лікування, завдяки якому чоловік буде знову відчувати свою природну силу і колишню впевненість у собі.

Дослідження чутливості статевого члена – безболісний і безпечний тест, який не має протипоказань. Він вимагає спеціальної підготовки, крім гігієнічного душу перед процедурою.

Як проходить обстеження?

Технологія біотезіометрії полягає в застосуванні спеціального приладу, що генерує електромагнітну вібрацію плавно підвищуючи інтенсивності. Показники дослідження фіксуються в декількох точках чоловічого статевого органу і порівнюються зі спеціальною шкалою нормальних показників. Зниження чутливості до вібрацій може вказувати на пошкодження нервів. Її підвищення свідчить про гіперзбуджуваність статевого члена.

Результати біотезіометрії дають можливість встановити причини еректильної дисфункції та інших захворювань статевої сфери у чоловіків. Так, якщо тест вказує на те, що чутливість збережена, отже, проблема, ймовірно, носить психологічний або органічний характер.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості