Доплерографія як метод діагностики

До нас звернулось
людей

Доплерографія – це методика ультразвукового дослідження судинного кровообігу.

Це дослідження дозволяє в реальному часі оцінити стан судин і швидкості кровотоку в організмі людини, зокрема:

  • визначити напрям току крові, його рівномірність, характер змін;
  • оцінити тонус судин, стан судинних стінок;
  • виявити тромби, аневризми, атеросклеротичні бляшки, стеноз артерій, якщо вони є;
  • оцінити стан венозного кровотоку.

Доплерографія відноситься до апаратних методів дослідження, які характеризуються високою точністю та інформативністю. Завдяки їй можна не тільки діагностувати захворювання, але також виявити ознаки хвороби на самих ранніх її стадіях.

Якщо лікар припускає, що у пацієнта є судинна патологія, він може призначити доплерографію. Це обстеження в Черкасах та Кропивницькому можна пройти в медичних центрах "ДокторПРО" у Черкасах та Кропивницькому. Спеціалісти високої кваліфікації, які працюють на новітньому обладнанні, виконують обстеження точно та якісно.

Застосування доплерографії

В урології доплерографію застосовують як метод діагностики еректильної дисфункції. У цьому випадку дослідження проводять на тлі інтракавернозного доплерографічного тесту. Його суть полягає в стимулюванні у пацієнта настання ерекції за допомогою спеціальних медичних препаратів. Часто доплерографію в урології проводять у комплексі з УЗД мошонки, що дає можливість отримати більш повну картину стану здоров’я чоловіка.

Доплерографічне дослідження судин статевого члена дозволяє оцінити стан кавернозних тіл, а також визначити причини, що викликали порушення еректильної функції у пацієнта.

Доплерографія є безболісним і безпечним методом діагностики, що вимагає мінімальної підготовки. Це дослідження є важливим кроком у діагностиці проблем чоловічого здоров’я.

Якщо пацієнт отримав направлення на таке обстеження, він може звернутися по допомогу до медичних центрів "ДокторПРО" у Черкасах та Кропивницькому, де досвідчені спеціалісти проведуть доплерографію швидко, якісно та повністю конфіденційно.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості