Лікування еректильної дисфункції (імпотенції) у «ДокторПРО» в Черкасах та Кропивницькому

До нас звернулось
людей

Эректильня дисфункція або імпотенція – це порушення статевої функції у чоловіків, при якому вони виявляються нездатними до досягнення або підтримання ерекції, достатньої для здійснення повноцінного статевого акту.

Згідно зі статистикою, даний сексуальний розлад є одним із найбільш поширених серед чоловіків. Традиційно, з проблемою частіше зустрічаються представники сильної статі, які досягли зрілого віку. Чим старший чоловік, тим вищий ризик її виникнення.

Еректильна дисфункція – питання дуже делікатне, яке для більшості представників сильної статі стає справжнім випробуванням. Оскільки проблема не завжди має тільки фізіологічний, а й психологічний характер, чоловік може зіткнутися зі станом безвиході, тривоги та відчаю. Саме тому, фахівці медичних центрів «ДокторПРО» в Черкасах та Кропивницькому проявляють максимум розуміння і такту, допомагаючи пацієнтові впоратися з цією проблемою. Щоб діагностика еректильної дисфункції була проведена максимально точно, чоловік повинен повністю довіряти своєму лікарю.

Симптоми еректильної дисфункції:

 • небажання фізичної близькості, зниження бажання;
 • ослаблення ерекції або її припинення під час статевого контакту;
 • слабка ерекція або затримка її настання за умови активної стимуляції статевого органу;
 • зниження твердості статевого члена.

Порушення ерекції – розлад, який у більшості випадків піддається успішному лікуванню. На жаль, проблеми з ерекцією можуть бути симптомами інших захворювань внутрішніх органів і систем чоловіків. Тому кожен представник сильної статі, який зіткнувся з ознаками еректильної дисфункції, повинен пройти ґрунтовне обстеження, програму якого йому підбере лікар в медичному центрі «ДокторПРО».

Причини еректильної дисфункції (імпотенції)

На етапі діагностики порушень ерекції лікарі медичних центрів «ДокторПРО» в Черкасах та Кропивницькому, як правило, встановлює причини її виникнення. В залежності від них розрізняють кілька форм цього сексуального розладу:

 • психологічна імпотенція, викликана стресами, депресією, нервовим перенапруженням, проблемами у взаєминах зі статевим партнером;
 • органічна дисфункція, спровокована певними фоновими захворюваннями;
 • змішана форма.

Причинами органічної еректильної дисфункції називають:

 • захворювання судин, які забезпечують приплив і відтік крові до статевого органу (атеросклероз, тромбоз, варикоз, зміна стінок судин внаслідок цукрового діабету або гіпертонії);
 • порушення в роботі ендокринної системи, пов'язані з хворобами щитовидної залози, збоями в роботі гіпофіза, ожирінням, прийомом спеціального спортивного харчування;
 • хвороби нервової системи (інсульти, розсіяний склероз, травми спинного мозку і защемлення нервів);
 • проблеми з чоловічим здоров'ям (травми і удари статевого члена, грижа мошонки, каверніт, операції на органах сечостатевої системи, ЗПСШ).

Фахівці медичного центру «ДокторПРО» в Черкасах та Кропивницькому на підставі проведеного обстеження пацієнта зможе виявити причину даного стану, а також підбере відповідну схему лікування, основною метою якої стане поліпшення ерекції.

Якщо чоловікові необхідно лікування імпотенції в Черкасах та Кропивницькому, своє здоров'я йому краще довірити досвідченим лікарям – кращим фахівцям клінік «ДокторПРО» в Черкасах та Кропивницькому. Відновлення потенції стане можливим завдяки точній діагностиці і правильно підібраній методиці лікування.

Лікарі нашої клініки впевнені: профілактика – найкращий спосіб запобігання проблем зі здоров'ям! Але якщо вони все ж виникли – фахівці медцентру «ДокторПРО» в Черкасах та Кропивницькому допоможуть з ними впоратися!

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості