Ударно-хвильова терапія в урології в «ДокторПРО» в Черкасах

До нас звернулось
124816
людей

Ударно-хвильова терапія або УХТ - нова методика терапії хронічних запальних процесів, заснована на короткочасному впливі на уражені тканини акустичними низькочастотними хвилями.

Спочатку метод був випробуваний для лікування спортивних травм і знайшов широке застосування в ортопедії для відновлення зв'язок, сухожиль і м'язів, але останнім часом УХТ почали застосовувати і в інших напрямках медицини, в тому числі і в урології для зняття хронічного запалення і зменшення больового синдрому.

Лікування еректильної дисфункції за допомогою УХТ показує свою результативність вже після кількох проведених процедур. Варто зазначити, що методика практично не має протипоказань і призначається пацієнтам в будь-якому віці. Сама процедура безболісна, не заподіює дискомфорту та займає мінімум часу.

Лікування імпотенції методом ударно-хвильової терапії проводиться під контролем уролога і виконується в кілька етапів:

  • лікар визначає зону впливу;
  • наносить на шкіру спеціальний проводійний гель;
  • вибирає відповідний режим обладнання, після чого притискає головку апарату і починає терапію.

Лікування еректильної дисфункції за допомогою УХТ показує свою результативність вже після кількох проведених процедур. Варто зазначити, що методика практично не має протипоказань і призначається пацієнтам в будь-якому віці. Сама процедура безболісна, не заподіює дискомфорту та займає мінімум часу.  

Полегшення симптомів при хронічному запаленні простати досягається за рахунок комплексного впливу акустичних хвиль на уражену область:

  • низькочастотні коливання збільшують проникність клітинних мембран: посилюється приплив крові в тканинах, досягається їх глибокий розігрів і харчування;
  • хвиля створює зміни в тиску і призводить до утворення кавітаційних бульбашок, що стимулюють руйнування патологічних утворень;
  • акустичний вплив розслаблює нервові тканини, підсилюючи вироблення ендорфіну - природного знеболюючого.

Тому метод ударно-хвильової терапії ефективно знімає хронічні болі та прискорює процес загоєння уражених тканин.

Тривалість курсу залежить від стану пацієнта. Лікування хронічного простатиту вимагає до 10 сеансів і більше. Зазвичай УХТ комбінується з іншими видами відновлення: медикаментозної підтримкою, фізіопроцедурами.

УХТ не тільки покращує кровообіг і знімає болі, але і сприяє розсмоктуванню фіброзних тканин. Завдяки цьому за допомогою методики здійснюється терапія хвороби Пейроні. Також вплив низькочастотних хвиль стимулює регенеративні процеси. Тому УХТ показана при багатьох урологічних проблемах, з її допомогою лікування синдрому хронічної тазової болі проходить швидше і ефективніше, а хворобливість часто зменшується вже після першого сеансу.

Лікування ударно-хвильовою терапією в Черкасах проводиться в медичному центрі «ДокторПРО». Наявність сучасного обладнання дозволяє призначати процедури всім урологічним пацієнтам, незалежно від тяжкості захворювання. Терапія проводиться під контролем кваліфікованого уролога і дає швидкі результати.

Записатися на первинну консультацію до фахівця можна на сайті або зателефонувавши за вказаним номером.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості