Діагностика й лікування урологічних захворювань у жінок в «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому

До нас звернулось
людей

Кожній жінці хочеться виглядати гарною в будь-який час року. Це бажання не завжди відповідає погодним умовам. Недоречний одяг у холодну пору може негативно відбитися на стані здоров'я. А це, у свою чергу, може призвести до хворобливих відчуттів унизу живота й проблем при сечовипусканні. У таких випадках кращим рішенням буде звернутися за медичною допомогою.

Діагностика урологічних захворювань у жінок

Правильно встановлений діагноз – запорука успішного лікування. Тому під час першого відвідування медичного центру лікар виявить причини захворювання, допоможе впоратися з неприємними симптомами й підбере ефективне лікування.

Діагностика включає:

 • лабораторні аналізи сечі;
 • УЗД нирок і сечового міхура.

На що обов'язково варто звернути увагу?

Симптоми урологічних захворювань у жінок можуть бути різними. Це, насамперед:

 • ниючі болі в попереку й унизу живота, що іноді переходять у переймоподібні;
 • дискомфорт або біль під час сексу;
 • печіння під час сечовиділення;
 • зміна кольору сечі, виділень піхви;
 • озноб і підвищення температури тіла;
 • розлад сечовиділення, енурез.

При наявності хоча б одного симптому треба негайно звертатися до досвідченого жіночого лікаря-уролога.

Хвороба під контролем

Адекватне лікування захворювань жіночої сечовидільної системи в Черкасах та Кропивницькому пропонує медичний центр «ДокторПРО». Пацієнтки центру одержують його відразу ж після встановлення діагнозу. Препарати, які використовують у медцентрі, не викликають ускладнень. Їхній вибір залежить від типу збудника інфекції. Антибіотики призначаються тільки тоді, коли більш щадні медикаменти не дають бажаного ефекту.

Жіноча урологія – складна галузь медицини. Але в медичних центрах «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому пацієнткам обов'язково допоможуть упоратися з недугою.

Причини захворювань жіночої сечовидільної системи

Через особливості будови організму сечова й статева система жінки занадто залежні. Як правило, збій в одній з них приводить до неприємностей і в іншій.

Причини захворювань можуть бути різними. Переохолодження організму найчастіше приводить до виникнення запальних процесів. Впливають на стани всіх органів також і гормональні розлади.

Але все-таки фахівці переконані: більшість захворювань спровокована бактеріями.

Часто причиною проблем у цій сфері стають інфекції, що передаються статевим шляхом.

Які хвороби сечостатевої системи найчастіше лікарі діагностують у жінок?

Гострий цистит. Досить потрапити під дощ або промерзнути, і неприємності вам можуть бути забезпечені. Захворювання супроводжується хворобливими й частими сечовиділеннями. Виникненню гострого циститу також сприяють:

 • застій сечі в організмі;
 • камені в сечовому міхурі;
 • вживання пряностей і алкоголю;
 • порушення правил гігієни;
 • запальні процеси в інших органах.

Хронічний цистит. Симптоми такі ж, як і при гострому циститі. Але хронічна форма найчастіше супроводжуються іншим захворюванням сечовивідної системи.

Пієлонефрит. Найнебезпечніша інфекція сечових шляхів, при якій страждають нирки. Дуже часто протікає безсимптомно. Може бути одно- і двостороннім, самостійним і супутнім захворюванням. Гостра форма проявляється болем у попереку, підвищеною температурою, лихоманкою.

Часто в жінок спостерігається порушення сечовиділення. Спровокувати його можуть інфекції, камені в нирках, травми органів малого тазу, прийом певних лікарських препаратів – причин багато.

Буває, що з віком у жінок з'являється енурез – нетримання сечі. І хоча хвороба трапляється нечасто, вона приносить безліч незручностей і може бути наслідком інших захворювань.

Розібратися в причинах недуг, поставити правильний діагноз і призначити своєчасне адекватне лікування допоможуть у медичних центрах «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому.

Тому, при перших симптомах захворювань звертайтеся до лікаря – він допоможе впоратися із хворобою й уникнути серйозних наслідків. Для цього досить записатися на прийом, залишивши заявку на сайті клініки або зателефонувавши по телефону.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості