Лікування хвороби Пейроні в «ДокторПРО» в Черкасах

До нас звернулось
124816
людей

Хвороба Пейроні - це викривлення статевого члена, викликане розростанням і ущільненням фіброзної тканини. Найчастіше захворювання спостерігається після сорока років, однак невеликий відсоток чоловіків має вроджену патологію.

Симптоми хвороби Пейроні:

  • поступове викривлення статевого члена в одну сторону через прогресуючі в ньому фіброзні процеси;
  • на стороні викривлення з'являються підшкірні ущільнення у вигляді бляшок;
  • ерекція неповна, з хворобливими відчуттями;
  • статеве життя порушується або стає неможливим.

З приводу кривизни чоловіки до уролога звертаються рідко, поки не почнуться болі під час статевого акту. Первинний діагноз захворювання можна поставити на підставі анамнезу та огляду пацієнта. Незважаючи на те, що саме викривлення статевого члена підказує лікарю, що він має справу з Пейроні, для оцінки еректильної функції знадобиться ультразвукова доплерографія, а для вибору тактики лікування - розширене обстеження за допомогою УЗД.

Відмітна риса хвороби Пейроні в тому, що коли проходить гостра фаза, біль поступово знижується. Хвороблива ерекція вже не приносить стільки дискомфорту, і пацієнт може звернутися до лікаря не відразу, а рік по тому. За цей час патологія переходить в хронічну фазу, кривизна члена посилюється, фіброзні бляшки ущільнюються, надалі з'являється еректильна дисфункція.

Лікувати такий запущений процес буде набагато складніше, ніж на ранніх стадіях. Рання діагностика хвороби Пейроні дозволяє провести лікування медикаментозно.

Причини хвороби Пейроні

Фактором ризику розвитку захворювання стає вік, оскільки:

  • збільшується схильність до судинних і гормональні захворювань;
  • організм перестає виробляти потрібну кількість колагену;
  • еластичність тканин статевого члена зменшується, м'які волокна поступово заміщаються грубими;
  • ймовірність травмування статевого члена під час сексу багаторазово збільшується.

Саме мікротравми є пусковим механізмом виникнення хвороби.

Гостра форма хвороби Пейроні (активна фаза захворювання) триває до півтора років. У цей період викривлення малопомітно, але запальний процес і формування фіброзної бляшки під шкірою статевого члена прогресують. Хворобливість при ерекції може посилюватися.

Хронічна форма хвороби Пейроні (стабільна фаза) характеризується помітним викривленням статевого члена, на якому в місцях розташування бляшок виникають рубці. Вони не дозволяють органу випрямитися. Хворобливі відчуття на даній стадії пропадають, але починаються ускладнення у вигляді дисфункції ерекції.

Лікуванням хвороби Пейроні в Черкасах займаються в клініці «ДокторПРО». Чим раніше встановлений діагноз і розпочато лікування, поки бляшки не перетворилися в рубці, тим більше шансів на порятунок від хвороби.

Після обстеження і об'єктивної оцінки поточного стану пацієнта лікар-уролог підбере схему лікування для конкретного випадку з застосуванням комбінованих методик терапії.

Профілактика хвороби Пейроні полягає в попередженні травм і мікротравм статевого члена, а при появі больових відчуттів і візуальних змін - в необхідності відвідати фахівця.

Запис на прийом до уролога в Черкасах на сайті ведеться цілодобово.

Додаткову консультацію можна отримати за вказаною на сайті номером телефону.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості