Лікування психологічної імпотенції у «ДокторПРО» в Черкасах та Кропивницькому

До нас звернулось
124816
людей

Для чоловіка дуже важливо відчувати свою спроможність під час статевого акту. Тому, кожен з них дуже болісно переносить невдачі в ліжку. Хоча, не завжди фіаско під час інтимної близькості буває наслідком слабких фізичних можливостей. Часто причина імпотенції – психогенна еректильна дисфункція.

Що це таке – психологічна імпотенція?

Про наявність психосексуальних проблем можна говорити, якщо у чоловіка:

  • виникають неконтрольовані спонтанні ерекції у нічний або ранковий час;
  • спостерігається нестійка ерекція під час статевого акту;
  • відбувається раннє сім'явиверження або відсутнє зовсім;
  • існують труднощі з досягненням оргазму;
  • відсутня сексуальне бажання.

У чому причина?

Причиною еректильної дисфункції може бути стрес, невдалий сексуальний досвід, відсутність гармонії в парі, проблеми на роботі, безліч інших побутових та емоційних негараздів. Іноді до цього призводить дискомфорт від деяких захворювань, що передаються статевим шляхом.

Ситуацію можуть погіршити наркотики, алкоголь та навіть реакція на презерватив. Але в будь-якому випадку, не можна чекати, що все вирішиться само собою. І фізіологічна, і психологічна імпотенція потребують допомоги фахівця.

Що робити?

Навіть випадкова сексуальна невдача дає чоловікові привід сумніватися у своїх силах. Самонавіювання і страх перед статевим актом можуть стати причиною повної відсутності ерекції. Ось тут і з'являється психогенна імпотенція. Вона підступна тим, що людина може повністю втратити інтерес до сексуального життя.

Вибратися з цього замкнутого кола можна і потрібно. Лікування психологічної імпотенції у Черкасах та Кропивницькому пропонує медичний центр «ДокторПРО». Як правило, його починають із психотерапії. Лікар також може підібрати пацієнту лікарські препарати, що підвищують потенцію. Коли у чоловіка з'являється можливість здійснити статевий акт, психологічний фактор, який і був причиною еректильної дисфункції, відступає. Тут багато залежить від розуміння і чуйності жінки, яка знаходиться поряд із чоловіком.

Важливо пам'ятати, що набуту психогенну імпотенцію треба лікувати якомога раніше, не варто відкладати зустріч із лікарем. У медичних центрах «ДокторПРО» в Черкасах та Кропивницькому досвідчені фахівці обов'язково допоможуть впоратися з цією делікатною хворобою. Записатися на прийом можна, зателефонувавши або залишивши заявку на сайті медичного центру.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості