Оплата online -5%

УЗД у мережі медичних центрів «ДокторПРО»

УЗД — швидкий і безпечний спосіб виконати діагностику за допомогою ультразвукових хвиль для постановки правильного діагнозу пацієнту. Цей метод успішно використовується в гінекології та урології. Ультразвукове дослідження не викликає побічних ефектів і проводиться без спеціальної підготовки.

Ми проводимо:

Ультразвук, проникаючи крізь тканини, не завдає шкоди організму: не викликає структурні зміни клітин і не провокує виникнення нового осередку запалення. УЗД дає можливість оцінити стан внутрішніх і статевих органів, встановити їхні розміри та виявити патології.

Наприклад, УЗД в урології надає уролога детальну інформацію про структурні та функціональні зміни сечостатевої системи. Дослідження виявляє збої та порушення в роботі нирок, сечового міхура і простати.

УЗД в гінекології дає можливість виявити гінекологічні хвороби навіть на ранніх стадіях, оцінити анатомічні особливості будови яєчників, шийки матки та маткових труб. За результатами УЗД лікар-гінеколог зможе підібрати ефективну програму реабілітації з мінімальними ризиками для жіночого здоров’я.

УЗД нирок та інших внутрішніх органів, а також жіночої та чоловічої статевої системи виконує сонолог. У більшості випадків направлення до нього виписує терапевт або вузькопрофільний доктор (зокрема, гастроентерологуролог або гінеколог).

Досвідчений лікар-сонолог ретельно вивчає будову та товщину внутрішніх і статевих органів чоловіків і жінок і надає висновок УЗД. На підставі останнього лікуючий лікар підбирає індивідуальну методику одужання з урахуванням поставленого діагнозу.

Наприклад, за результатами УЗД сечового міхура може бути виявлено його запалення (цистит). У цьому випадку підбирають протизапальні препарати щадної дії, призначають фізіопроцедури для відновлення і зміцнення тонусу сечових шляхів.

Пройти ультразвукове дослідження в Києві, Черкасах, Білій Церкві, Кропивницькому та Чернігові ви можете у «ДокторПРО». Кваліфіковані лікарі-сонологи проведуть дослідження швидко та в зручний час. Записатися на обстеження можна телефоном або за допомогою електронної заявки.

Види УЗД

Підготовка до УЗД залежить від виду ультразвукового обстеження. Розрізняють кілька видів досліджень за допомогою ультразвукової хвилі:

  • трансабдомінальне або поверхневе — діагностика внутрішніх органів. За допомогою спеціального гелю змащується обрана ділянка і з датчика надходять ультразвукові хвилі. Зображення передається на монітор, і лікар проводить оцінку структури, розміру органів, виявляє патології (якщо є);
  • трансвагінальне — метод обстеження жіночих органів малого тазу. За допомогою піхвового датчика лікар оцінює яєчники, маткові труби, шийку матки. УЗД органів малого тазу у жінок показане при вагітності та для діагностики гінекологічних захворювань;

В окрему групу виділяють УЗД м'яких тканин (гомілки або інших частин тіла), а також УЗД коліна, плечового суглоба і інших суглобів.

Зробити УЗД в Києві, Черкасах, Білій Церкві, Кропивницькому та Чернігові у зручний час без черги ви можете в «ДокторПРО» у Києві, Черкасах, Білій Церкві, Кропивницькому та Чернігові. Кваліфікований лікар-сонолог проведе УЗД органів черевної порожнини, сечовидільної системи, статевих органів.

Протипоказань до УЗД немає, крім трансректального і трансвагінального обстеження. Таку діагностику не проводять при наявності запального процесу в товстій кишці або у піхві. Тільки після зняття запалення пацієнт направляється на УЗД.

Тривалість процедури УЗД залежить від виду діагностики. Наприклад, УЗД органів сечовидільної системи продовжується не більше 15 хвилин. Стільки ж часу займає УЗД органів малого тазу у чоловіків.

За результатами УЗД підбирається індивідуальна методика одужання. Запишіться на УЗД вже сьогодні в «ДокторПРО» у Києві, Черкасах, Білій Церкві, Кропивницькому та Чернігові. 

Вартість ультразвукового дослідження (УЗД) в "ДокторПРО" в Черкасах вказана тут.

Вартість ультразвукового дослідження (УЗД) в "ДокторПРО" в Білій Церкві вказана тут.

Вартість ультразвукового дослідження (УЗД) в "ДокторПРО" в Чернігові вказана тут.

Вартість ультразвукового дослідження (УЗД) в "ДокторПРО" в Кропивницькому вказана тут.

Вартість ультразвукового дослідження (УЗД) в "ДокторПРО" в Києві вказана тут.

Послуга доступна в містах:
До нас звернулось
145974
людей
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
Subscribe form
Чекліст зі здоров’я
в подарунок за підписку!
На вказаний Вами email було відправлено листа для підтвердження підписки.
Ви вже залишали свої дані.
Сталася помилка.
loading
Служба контролю якості