Відділення ЗПСШ (захворювань, що передаються статевим шляхом) в «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому

До нас звернулось
124808
людей

Діагностувати та лікувати статеві інфекції пацієнтам допоможуть у клініках «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому. Якщо у вас з’явилися незвичні виділення зі статевих органів, відчувається біль при статевому акті та сечовипусканні відчувається дискомфорт внизу живота, запишіться на прийом до спеціаліста клініки. Від цих хвороб не застрахований ніхто. Тому якщо з’явилися тривожні симптоми, не треба соромитися. Краще відразу звернутися до лікаря. І якщо він діагностує статеві інфекції, негайно починати лікування.

Жінкам обов’язково треба відвідати гінеколога, а чоловікам – уролога. Вони призначать комплексне обстеження, яке допоможе виявити інфекції, що передаються статевим шляхом.

Прийом лікаря-уролога включає: консультацію, огляд, ректальне обстеження передміхурової залози, дослідження чутливості статевої сфери — біотезіометрію, дослідження кровотоку в судинах статевого члена — доплерографію, а також УЗД передміхурової залози та тестування на еректильну дисфункцію (якщо є сексуальні проблеми).

Лікар-гінеколог під час прийому проведе загальний огляд, піхвове обстеження, а також огляд молочних залоз та УЗД органів малого тазу.

Лабораторна діагностика клініки дозволяє виявити практично всі захворювання, що передаються статевим шляхом.

Як лікувати ЗПСШ, лікар визначить індивідуально, враховуючи результати обстежень і симптоми захворювання.

Лікування таких хвороб комплексне та тривале, але з допомогою досвідченого спеціаліста ви обов’язково впораєтеся з ними. Тому щоб підступні інфекції не зіпсували вам життя, краще не втрачати час, а вчасно звернутися до потрібного лікаря. Саме він у цій ситуації – ваш перший і надійний союзник.

Запис на прийом в клініку "ДокторПРО" у Черкасах та Кропивницькому ведеться цілодобово.

Наші спеціалісти лікують такі захворювання:

 • хламідіоз;
 • уреаплазмоз;
 • стафілокок;
 • стрептокок;
 • ентерокок;
 • цитомегаловірус;
 • мікоплазмоз;
 • трихомоніаз;
 • ВПЛ – вірус папіломи людини;
 • генітальний герпес;
 • гарднерельоз.

Незважаючи на тип збудника, всі ці захворювання, зазвичай, протікають безсимптомно і тому виявляються вже при виникненні ускладнень. Деякі ІПСШ вражають переважно статеві органи (трихомоніаз, мікоплазмоз, хламідіоз та ін.), а деякі, зокрема цитомегаловірус, — також інші органи та системи. Саме тому потрібно приділяти належну увагу профілактиці цих хвороб. Перш за все пам’ятати: інфекція передається у переважній більшості випадків під час прямого контакту здорової та хворої людини. Значно рідше — на побутовому рівні.

Головна профілактика ЗПСШ — це розуміння того, що не буває безпечного сексу без застосування засобів бар’єрної контрацепції. Виникають неприємні ситуації, навіть якщо у вас один сексуальний партнер. Друга обов’язкова умова — регулярно відвідувати лікаря і проходити необхідні обстеження. Тільки спеціаліст допоможе вчасно виявити інфекцію та призначити відповідне лікування.

Слід пам’ятати, що ускладнення статевих інфекцій серйозно загрожує здоров’ю пацієнта. Це може проявлятися переходом хвороби в більш складну, хронічну форму, інфікуванням інших частин організму. Особливо від ускладнень страждають репродуктивні системи чоловіка та жінки. Отже, в них буде менше шансів мати в майбутньому здорового малюка.

Щоб вирішити ваші інтимні, досить звернутися до спеціаліста "ДокторПРО" у Черкасах та Кропивницькому. Для цього можна залишити заявку на сайті медичного центру або записатися на прийом до лікаря телефоном. Ви зустрінетеся з ним у зручний для вас час.

Послуга доступна в містах:
Запис на прийом
Служба контролю якості