Лікування генітального герпесу у «ДокторПРО»

До нас звернулось
124816
людей

Генітальний герпес – поширене венеричне захворювання. Носіями вірусу простого герпесу, згідно зі статистикою, є 90% населення планети. У 20% дане захворювання проявляється клінічно. Перебіг хвороби проходить у кілька стадій.

Симптоми генітального герпесу на першій стадії проявляються у вигляді болю, печіння, свербіння шкірних покривів. Можуть спостерігатися невеликі набряки, почервоніння, підвищення температури, з'являється загальне нездужання. Для другої стадії генітального герпесу характерні шкірні висипання у вигляді множинних дрібних бульбашок, які мають прозорий вміст. Це заподіює біль і незручності пацієнтам.

Місця локалізації захворювання:

  • у жінок – на статевих губах, сідницях, внутрішній частині стегон, в області лобка, ануса, на шийці матки;
  • у чоловіків – на голівці пеніса, на складках крайньої плоті, на шкірі статевого члена і мошонки, навколо ануса, на сідницях.

На 3-й стадії хвороби бульбашки лопаються з утворенням виразок, вони покриваються сухою кіркою, під якою відбувається регенерація тканин. Необхідна точна діагностика генітального герпесу, так як іноді патологія протікає без чіткої симптоматичної картини.

Причини генітального герпесу

Інфікуватися вірусом герпесу можна в будь-якому віці. У групі ризику знаходяться особи, що хворіють іншими венеричними хворобами і люди зі зниженим імунітетом. Зараження генітальним герпесом відбувається:

  • при незахищеному статевому контакті;
  • при поцілунках;
  • побутовим шляхом.

Розрізняють 2 види генітального герпесу – первинний та рецидивуючий. У першому випадку клінічні симптоми проявляються після інфікування, через 1-2 тижні або через пару місяців. Рецидиви виникають через погіршення імунітету, стреси, переохолодження, перегрівання.

Ускладнення генітального герпесу зустрічаються дуже часто. У місцевій формі у жінок це проявляється сухістю слизових оболонок, утворенням хворобливих тріщин, ураженням району задньої спайки статевих губ, що ускладнює статеве життя. Крім того, може вражатися нервова система та імунітет. У чоловіків ускладнення проявляються у вигляді тріщин прямої кишки, уретриту, циститу, простатиту.

Профілактика генітального герпесу полягає у зміцненні імунної системи, використанні контрацептивів при статевому акті та інтимній гігієні.

Щоб позбавитися від цієї проблеми потрібно звернутися до фахівців медичного центру «ДокторПРО». Тут вам запропонують ефективне лікування генітального герпесу у Черкасах та Кропивницькому, європейський сервіс, індивідуальний підхід. Записуйтеся на прийом до лікаря через онлайн-форму або телефонуйте за телефонами. Ми завжди раді допомогти вам!

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості