Лікування вірусу папіломи людини (ВПЛ) у «ДокторПРО» в Черкасах та Кропивницькому

До нас звернулось
людей

Широко поширений на сьогоднішній день вірус папіломи людини (ВПЛ) представлений більш ніж сотнею різновидів. Близько 40 з них мають патогенний вплив на жіночу (рідше чоловічу) сечостатеву систему і викликають різні захворювання, у т. ч. ракові.

Зараження ВПЛ трапляється під час статевих контактів, побутовим способом при користуванні чужими предметами гігієни, а також від матері до дитини в процесі пологів.

Симптоми вірусу папіломи людини можуть деякий час не проявлятися. Більшість пацієнтів звертається до лікаря, коли виявляє на тілі яскраво виражені ознаки – поява папілом (бородавчастих новоутворень). Вони можуть вражати різні ділянки організму: слизові оболонки зовнішніх/внутрішніх статевих органів, шкіру, пряму кишку.

Крім зовнішніх проявів, зазначається така симптоматика:

  • дискомфорт при статевих контактах;
  • біль і печіння в паху;
  • наявність незвичайних виділень з уретри/піхви.

Тривале ігнорування цих ознак може призвести до поширення папілом на сусідні ділянки тіла та інших негативних наслідків. Головні ускладнення ВПЛ полягають у тому, що вони викликають передракові і ракові стани шийки матки, піхви, ануса, статевого члена.

Для того, щоб не допустити розвитку патологічних процесів, важлива профілактика вірусу папіломи людини. Вона полягає в наступному:

  • вакцинація від ВПЛ;
  • дотримання особистої гігієни;
  • зміцнення імунітету;
  • відмова від незахищених статевих контактів.

Першим етапом результативного лікування є своєчасна діагностика ВПЛ. Медичні центри «ДокторПРО» в Черкасах та Кропивницькому надають послуги з професійного консультування і призначення переліку необхідних аналізів. Для виявлення ВПЛ використовуються спеціальні тести (ІФА і ПЛР), гістологічні та цитологічні дослідження, жінкам рекомендується пройти процедуру кольпоскопії.

Рання діагностика ВПЛ гарантує ефективне лікування вірусу папіломи людини в Черкасах та Кропивницькому. Лікарі медичного центру «ДокторПРО» застосовують новітні ефективні методи терапії, спрямовані на досягнення стійкої ремісії і повне одужання. Запис на прийом доступний у будь-який час через форму запису на сайті або в телефонному режимі.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості