Лікування мікоплазмозу у «ДокторПРО» в Черкасах

К нам обратились
104759
человек

Збудниками цієї інфекційної хвороби є мікоплазми – мікроорганізми, що паразитують у тілі людини і вражають органи сечостатевої системи. У побуті вони знаходяться в людському і тваринному організмах, а також на рослинах і мають умовно-патогенний характер (тобто починають шкідливий вплив лише під впливом особливих факторів).

Зараження мікоплазмами можливе двома способами: під час сексуального контакту або від матері до дитини в момент пологів. Передача мікоплазм побутовим шляхом не має наукового підтвердження.

Причини мікоплазмозу полягають у наступному:

 • незахищені статеві акти;
 • зниження імунітету;
 • порушення мікрофлори статевих органів.

Найчастіше перші етапи захворювання проходять безсимптомно, і пацієнти не відзначають ніяких різких погіршень здоров'я. Приводом для звертання до лікаря стають такі симптоми мікоплазмозу, як:

 • біль і свербіж при сечовипусканні;
 • дискомфорт під час занять статевими актами;
 • ріжучі болі внизу живота;
 • виділення зі статевих органів з неприємним запахом;
 • запальні процеси в органах сечостатевої системи.

Будь-яка з перерахованих вище ознак сигналізує про те, що необхідно термінове звернення до фахівця.

Медичний центр «ДокторПРО» в Черкасах надає послуги з проведення профілактичних оглядів і консультацій, у ході яких лікар зробить візуальне обстеження, збере анамнез і призначить необхідні аналізи. Діагностика мікоплазмозу передбачає здачу лабораторних аналізів на виявлення мікоплазм (ПЛР і культуральний посів). Оскільки мікоплазми часто існують «в компанії» інших мікроорганізмів, рекомендується також здати аналізи на інші типи збудників (уреаплазми, хламідії, трихомонади).

Пізнє виявлення хвороби може спричинити такі ускладнення мікоплазмозу, як: порушення репродуктивних функцій у обох статей, зниження потенції у чоловіків, супутні патології при вагітності (передчасні пологи, самовільне переривання вагітності, а також ризик внутрішньоутробного зараження дитини).

Невід'ємною складовою ефективної терапії мікоплазмозу є його профілактика. Вона полягає у таких заходах:

 • регулярні профілактичні огляди;
 • використання бар'єрних контрацептивів;
 • у випадку, якщо хвороба виявлена у одного з партнерів, другий також повинен пройти курс терапії.

Вибір методики лікування залежить від результатів аналізів, наявності супутніх захворювань, індивідуальної чутливості до ліків. Зазвичай призначається антибіотикотерапія, протизапальні, імунокоригуючі препарати, спрямовані на знищення збудника та відновлення захисних сил організму.

Медичний центр «ДокторПРО» гарантує ефективне лікування мікоплазмозу у Черкасах із застосуванням комплексного підходу для уникнення рецидивів хвороби і стабільного одужання. Щоб записатися на прийом, достатньо заповнити просту онлайн-форму або зателефонувати за одним із перерахованих на сайті телефонів.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
×
Настав час подумати #проздоров`я. Дізнайтеся про сучасні методи лікування геморою.
Служба контролю якості