Добрий день. Вчора на тренуванні з пілатесу тренер допомагала тягнутися, і у мене щось хруснуло в руці. Рука не опухла, але ниє. Травматолог припустила, що можуть бути пережаті судини і запропонувала УЗД судин зробити. Ви таке робите? Чи потрібне направлення?
Добридень! У мене останнім часом дивні відчуття в серці. Воно ніби й не болить, але стукає з перервами як ніби. Сходив до кардіолога, зробив ЕКГ - показало аритмію. Кардіолог сказав, що непогано б зробити УЗД серця і подивитися, що воно покаже. Скажіть, а чи може УЗД показати причину порушення серцевого ритму? Дякую!
Добрий день. Я пройшла безліч курсів з омолодження: кріотерапія, ін'єкційна косметологія. Також веду здоровий спосіб життя і займаюся йогою. Нещодавно почула про процедуру ВЛОК - лазерного опромінення крові, кажуть, її також ефективно використовують для омолодження організму і в лікуванні багатьох хронічних захворювань. Підкажіть, в чому полягає процедура і які у неї є протипоказання?
Добрий день. У мене проблеми з ерекцією. Спочатку довго не встає, потім довго кінчити не можу... на другий раз поспіль взагалі встає рідко. Лікар порадив фізіопроцедури в урології. Підкажіть, які види процедур підходять для вирішення моєї проблеми?
Добрий день. У мене все життя дуже хворобливі критичні дні. Як правило, я в ці дні приймаю сильні знеболювальні, а іноді навіть доводиться відпрошуватися з роботи. Гінеколог порадила дізнатися про магнітотерапію, тому що вона може допомогти в усуненні болю. Розкажіть докладніше про процедуру магнітотерапії, спасибі!
Добрий день. У мене діагностували хронічний аднексит. У даний момент я проходжу медикаментозне лікування, але гінеколог також рекомендувала мені лазеротерапію. Підкажіть, будь ласка, в чому суть лікування лазером за мого захворювання?
Добрий день. У мене пропав голос, і ЛОР діагностував ларингіт. Зараз проходжу медикаментозне лікування, але хотілося б підсилити і прискорити ефект. Лікар порадив проведення фізіопроцедур, а саме - ультрафонофореза. Підкажіть, чи допоможе мені дана процедура і в чому її суть? ЛОР не працює у вас в клініці.
Добрий день. Місяць тому, під час педикюру, мій майстер виявив у мене мозоль на підошві, але вона ніяк мене не турбувала і було прийнято рішення нічого з нею не робити. А в останні пару днів з'явилися болі в цій області, стало боляче наступати на цю ногу. Я пішла в аптеку за пластиром від мозолів, але мені сказали, що якщо є такі сильні болі, можливо, мозоль зі стрижнем і пластир не допоможе вже. Підкажіть, чи можливо видалення такої мозолі хірургічним методом?
Добрий день. Тиждень тому у мене з'явився фурункул на лобку. Він був невеликого розміру, тому я дочекалася, поки з'явиться головка і видавила його самостійно. Але через пару днів в тому ж місці утворилося ущільнення, яке болить. Скажіть, це знову фурункул або я щось не так зробила і занесла інфекцію?
Добрий день. Нещодавно з роботи направили здавати аналізи і проходити медогляд. Пыд час аналізів у мене випадково виявили гепатит С. Підкажіть, як таке може бути - мені ніколи не робили переливання, я не наркоман. І симптомів ніяких немає, хіба що слабкість періодична. Чи може гепатит С діагностуватися тільки за аналізом крові і які дослідження мені ще потрібно пройти?
Поставити питання
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
У вас есть вопросы?
Напишіть нам!
Subscribe form
Чекліст зі здоров’я
в подарунок за підписку!
На вказаний Вами email було відправлено листа для підтвердження підписки.
Ви вже залишали свої дані.
Сталася помилка.
loading
Служба контролю якості