Я хочу записатися в тренажерний зал, але переживаю за своє серце, у мене іноді бувають болі в грудях, але вони швидко проходять. Мені потрібно пройти якесь обстеження і чи можна займатися спортом якщо болить серце?
Мені 24 роки і я веду сидячий спосіб життя, спортом не займаюся. Іноді в кінці робочого дня відчуваю, що серце працює з перебоями. Що це може бути і наскільки це небезпечно? На роботі бувають нервові напруги.
У мене підвищений холестерин, але мені прописали ліки і з часом холестерин прийшов у норму. Якщо я вже пройшов курс лікування, то мені можна не переживати про інфаркт або інсульт?
Став помічати, що почастішало дихання, як ніби я роблю не повний вдих. Болей в серці ніяких немає, але хочу розібратися. Які обстеження потрібно пройти?
Перед сном тягнуть ноги, хочеться потягнути їх, а ще таке відчуття ніби-то мурашки бігають. Я шукала інформацію в інтернеті, але нічого не виходить знайти. Підкажіть, що це таке і як мені лікуватися? Дякую.
Часто стріляє в боці, особливо коли спираюся на ліву ногу, так відразу і прострілює. Я сподіваюся, що це не нирки, може, це хребет? Підкажіть, що мені робити?
Чому іноді з'являються болі в попереку? Я не спортсмен, ніяких навантажень силових не даю на спину, часто за кермом, різких рухів не роблю. Буває таке, що до кінця дня болить поперек в області крижів. Що це може бути? Порадьте яке мені обстеження потрібно пройти?
Як лікувати суглоби? Моїй мамі 62 роки у неї болять суглоби на руках і ногах, боляче нахилитися, так як болить спина теж. Вранці скаржиться, що м'язи скуті. Підкажіть, як нам лікуватися і з чого почати?
У мене є така проблема, у мене права лопатка випирає сильніше ніж ліва і я тільки недавно помітив це. Що це може бути? Як це захворювання лікується?
Півроку тому у мене боліла рука в районі ліктя, потім перестала турбувати. Я працюю касиром, тому хочу відразу уточнити, що особливо навантажень на руки у мене не буває. Але зараз болі повернулися і я почала пити нурофен, але болі не проходять, підкажіть, будь ласка, що мені робити?
Задати питання
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
У вас есть вопросы?
Напишіть нам!
Служба контролю якості