Чи можливо медична консультація проктолога онлайн, якщо у мене вже є все результати аналізів на руках і відомий діагноз? Просто мій лікар тимчасово не приймає, а мені потрібно терміново проконсультуватися.
Як проходить прийом у проктолога? Має бути огляд у проктолога в Білій Церкві, підозра на геморой. Як проходить сама процедура і як до неї підготуватися? Я дуже хвилююся, це буде мій перший раз, не хотілося б потрапити в незручну ситуацію.
У мене виникла проблема, стала помічати, що після дефекації з'являються кров'янисті виділення з анального отвору. Інших ніяких симптомів у мене немає і самопочуття хороше. Я живу не в межах міста, тому хотіла б уточнити, чи приймає в Києві проктолог?
Добрий день! Як отримати консультацію лікаря-отоларинголога онлайн? Справа в тому, що у мене з'явилися дивні симптоми, яких раніше ніколи не було. У мене став з'являтися дзвін у лівому вусі, потім вухо закладає і різко починається запаморочення і слабкість. Вухо залишається наполовину закладеним, мені погано чутно, проходить доба і як нічого й не було. Але іноді чую стукіт серця в лівому вусі. Тиск часто знижений 85/65 або 90/70. Що це може бути і до якого лікаря мені потрібно йти? Може у мене проблеми з серцем і судинами? Дякую.
У мене виникла проблема, збільшилася мошонка в розмірах, стало боляче в туалет ходити та просто в цілому ходити. Не знаю що це, ніколи нічим не хворів. Що це може бути за захворювання таке? З чого порадите почати лікування і чи можлива онлайн консультація уролога?
Добрий день! Мені потрібна консультація уролога, справа в тому, що я виявив дивні висипання на голівці члена. Схожі на дрібні червоні точки, як пухирьці. Підкажіть, що це за захворювання може бути? І які аналізи мені потрібно здавати?
У моєї дитини з'явилася червона шишка розміром з сірникову головку біля анального отвору. Але якщо дитина не скаржиться, чи потрібно звертатися до проктолога? Чи приймає у вас в Кропивницькому дитячий проктолог?
У вашому відділенні проктології в Кропивницькому, як саме лікують геморой? У мене ця проблема вже дуже довгий час, але я все ніяк не можу зважитися на операцію, дуже боюся. Може, можна обійтися без операції?
Звертаюся до вас з дуже делікатною проблемою. У мене з'явилося свербіння в задньому проході. Мені проктолог в Києві призначив мазь, навіть не відправивши на аналізи, я дуже сумніваюся в його компетентності. Підкажіть, будь ласка, які потрібно здати аналізи?
Мене цікавить таке питання: якщо мені вже більше 30 років, а акне так і не пройшли? Сипле по спині і по обличчю, і навіть по животу небагато. Мені поставили діагноз гіпотиреоз, ми з лікарем ретельно відстежуємо ситуацію, на кшталт, з гормонами вже все налагодилося, а прищі як були, так і залишилися. Чи можлива консультація дерматолога в Києві?
Задати питання
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
У вас есть вопросы?
Напишіть нам!
Служба контролю якості