Добрий день, Підкажіть, як позбутися від запору і здуття живота? Сильно випадає волосся, швидко набираю вагу, а сил немає щось робити - якась слабкість в тілі і постійно нудить.
Підкажіть, як схуднути? Правильно харчуюся, займаюся спортом, не їм цукор і відмовилася від солодкого. Чому не йде зайва вага?
3 роки тому 2 інсульту поспіль, діабет 15 років, пішло відновлення, цукор в нормі. Мені 57 років. Реально повністю відновити потенцію? Спасибі за відповідь.
У мене з'явилися виділення з члена, особливо тече кров при статевому акті. Що може означати кров з пеніса?
Добрий день. Нещодавно помітив, що у мене в області паху вилізла шишка. Кулька під шкірою не болить і ніяк не турбує. Потрібно лікувати шишку в паху? До якого лікаря звертатися?
Якщо сильний біль в молочній залозі два тижні перед критичними днями і під час них це нормально?
Як роблять фізіотерапію при імпотенції? Довго потрібно робити?
Добрий день. Синові 19 років і він почав лисіти. Здали аналізи на цукор, тестостерон, печінковий комплекс, гармонія, РМП, зробили узі щитовидної і надниркової залози. По аналізах все добре. Що робити в такому випадку?
Здравствуйте. Підкажіть, будь ласка, ось уже тиждень турбує дуже тверде на дотик і дуже хворобливе ущільнення під шкірою нижньої частини стегна. Біль віддає в т.ч і задній прохід. Біль при ходьбі, коли стою, коли сиджу. Знеболювальне допомагає але ненадовго. До якого фахівця потрібно звернутися? Що це може бути?
Доброго дня! У мого хлопця багато жировиків на тілі (на руках і на стегнах). В основному вони десь 3-4 см в діаметрі, але на стегнах є і більшого розміру. Дане захворювання в основному передається у спадок? Чи є якась та можливість запобігти появі нових ліпом? Спасибі!
Задати питання
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
У вас есть вопросы?
Напишіть нам!
Служба контролю якості