Запитання та відповіді

Хворію на псоріаз 11 років і на мені експериментували різні препарати і методи(((. Чим Ваша клініка лікує псоріаз? Які отримуєте результати? Які ціни на лікування? Як давно практикуєте лікування псоріазу?
Антон.
Черкаси, 23.12.2014

Показати відповідь

Побиванець Віталій Григорович

Лікар-дерматовенеролог. Вища категорія. Стаж роботи 28 років.

Доброго дня! Медичний центр «ДокторПРО» надає допомогу з лікування псоріазу з дня відкриття центру, а саме з 24.05.2011 року. Ви вже знаєте, що лікування потребує комплексного підходу, підтримки імунної системи, застосування зовнішніх препаратів та дотримання правильного режиму харчування. Особливість лікування псоріазу в «ДокторПРО» полягає в тому, що ми використовуємо метод лікування, що був розроблений Ізраїльською Асоціацією Дерматологів. Це лікування псоріазу БЕЗ ГОРМОНІВ! Гормони мають певні побічні ефекти, а саме: підвищення артеріального тиску, поява волосся в типових місцях, руйнування кісткової тканини. Ми уникаємо цих побічних ефектів під час лікування нашими препаратами. Ремісія, яка спостерігалась у наших пацієнтів, була досягнута за період від півроку до трьох років. Це, звичайно, залежить також і від самого пацієнта, від того, наскільки він послідовний у дотриманні дієти, гігієни, уникає впливу зовнішніх агресивних факторів. Вартість лікування варіюється в залежності від стадії захворювання, площі ураження, від того, чи пошкоджені суглоби, волосиста частина голови. Тому Ви можете записатися на прийом до дерматолога за номером 32-21-21, і після детального огляду лікар визначить вартість лікування у Вашому конкретному випадку.
Добрий день! Я прочитав, що ваші дерматологи видаляють родимки. Чи перевіряєте ви їх до і після? І яким чином?
Віталій.
Кропивницький, 17.12.2014

Показати відповідь

Віцинська Олена Ігорівна

Лікар-дерматолог. Вища категорія. Досвід роботи більш ніж 25 років

Добрий день! Дійсно, ми займаємося видаленням доброякісних новоутворень на шкірі. Ми не видаляємо утворення на слизовій і біля очей. Видалення проводиться за допомогою радіохвильового апарату «Сургітрон». Одномоментне видалення. Перш ніж видалити родимку (папілому, кондилому) ми діагностуємо новоутворення цифровим дерматоскопом на предмет онкології. Далі, у разі відсутності протипоказань, новоутворення видаляється і направляється на гістологічне обстеження. Результати повідомить Вам лікар при повторному огляді.