Добрий день. Другий день не можу нормально сходити в туалет по-маленькому - страшний біль + піднялася температура і болить спина. Лікар припустив камені в нирках. Скажіть, такі камені буде видно на УЗД нирок? І чи потрібна якась підготовка, спасибі!
Скажіть, ви проводите УЗД-скринінг вагітним? У мене зараз 12-ий тиждень і хочу пройти у вас перший скринінг. Підкажіть, що для цього потрібно?
Добрий день, лікар! Вчора на тренуванні під час жиму в присяді щось різко хруснуло в правому коліні і такий біль різкий, як укол! Сьогодні коліно набрякло, і я не можу його розігнути. Ще таке відчуття, наче заніміло. Скажіть, УЗД колінного суглоба визначить, у чому там проблема, або потрібно інше щось?
Здрастуйте, лікарю. Мені 60 років. Я намагаюся вести активний спосіб життя, роблю зарядку і бігаю вранці. Нещодавно під час пробіжки хруснуло в коліні, і відтоді є невелика припухлість і ниючий біль. Зафіксував коліно еластичним бинтом, але це не допомагає. Травматолог відправляє на УЗД колінного суглоба, але чи буде воно інформативним у моєму випадку? Про які проблеми можуть свідчити мої симптоми?
Вітаю! Уже п'ятий рік з чоловіком ніяк не можемо завагітніти. За аналізами показники в межах норми і гінеколог запропонувала зробити фолікулометрію для діагностики проблем у роботі яєчників. Підкажіть, будь ласка, чи потрібна якась підготовка до цього виду УЗД?
Добрий день. Понад 10 років приймаю КОК. Під час планового УЗД молочних залоз було виявлено дифузні зміни. Лікар призначила УЗД лімфатичних вузлів, підкажіть, я можу пройти його в будь-який день, або тільки на 5-10 день циклу? Дякую
Чи можна робити УЗД черевний порожнині не з ранку? Я можу потрапити на УЗД тільки ввечері після роботи.
Что показывает УЗИ брюшной полости? Какая-то нужна подготовка к УЗИ брюшной полости? Что можно есть?
Как делают УЗИ молочных желез? Что показывает УЗИ груди? Что лучше маммография или УЗИ?
Как делают УЗИ простаты? Нужна подготовка? УЗИ простаты - больно или нет?
Поставити питання
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
У вас есть вопросы?
Напишіть нам!
Subscribe form
Чекліст зі здоров’я
в подарунок за підписку!
На вказаний Вами email було відправлено листа для підтвердження підписки.
Ви вже залишали свої дані.
Сталася помилка.
loading
Служба контролю якості