Здрастуйте, у мене виникло питання. Я незаймана, у мене вічний гормональний збій. Нещодавно був не знаю чи можна назвати це половимо актом, ну загалом статевий орган увійшов на пару см і все, крові не було, це все було без захисту, а й залишків сперми на члені не було. В такому випадку я могла завагітніти?
Добрий день. Мені 18 років. Цікавить таке питання. У мене в середньому цикл 25-28 днів. Було недавно, що місячні почалися на 20 день, потім на 26, потім знову на 20 і зараз 32 день циклу, а місячних немає. Статевий акт був на 23 і на 25 день циклу, чи може так пізно бути овуляція?
Добрий день! Підкажіть будь ласка. Я зробила аборт на 8 тижні вагітності. Було все добре, але після аборту вночі розболівся дуже сильно живіт, пройшла УЗД. Мені сказали, що у мене загин матки назад. Хоча я народила 4 дітей і ніколи такого не було. Чи можна це вилікувати?
Доброго дня!! У мене таке питання чи можна мені планувати вагітність і пологи якщо у мене така ситуація: мені 32 роки, резус негативний а у чоловіка позитивний, було всього 5 вагітностей: 2е пологів, 2 аборти і один викидень на 7 тижні. У всіх вагітностях не було антитіл, але пологи і перші і другі були передчасними на 33-34 тижні, з дітьми нормально все було. Антирезус мені кололи тільки перед другими пологами і на 30 тижні.
Відсутні місячні, вже місяць, робила тести на різних тижнях затримки, показували 1 смужку. Нема апетиту, бувають стреси, Що робити щоб налагодити цикл.
Здрастуйте лікарю! Мені 40 років. У мене поступово почав збиватися цикл місячних. Останні місячні були з 28 березня по 2 квітня. Наступні повинні були початися 27 квітня, але до цього дня їх немає. Затримка становить вже 16 днів. Тест на вагітність негативний. Цикл коливається від 25 до 35 днів. Періодично відчуваю поколювання внизу живота з правого боку. Виділень ніяких немає. Що це може бути окрім клімаксу?
Що робити якщо опухла одна сторона жіночого статевого органу (губа)? Що це може бути?
Добрий день. Менструальний цикл 28 днів, був статевий акт з презервативом на 9 день циклу. Яка ймовірність завагітніти?
Добрий день, скажіть, будь ласка, місяць тому робила аборт, так вийшла що був не захищений статевий акт, зараз затримка 6 днів, тест показує що не вагітна, вже 4 тести зробила, через що може бути така затримка? Це не перший аборт і ніколи такого не було взагалі, такої затримки тільки коли вагітніла! Може це бути вагітність і тест не показує?
Почему может быть больно во время секса? Также появились рези при мочеиспускании и тянет низ живота.
Задати питання
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
У вас есть вопросы?
Напишіть нам!
Служба контролю якості