Перед сном тягнуть ноги, хочеться потягнути їх, а ще таке відчуття ніби-то мурашки бігають. Я шукала інформацію в інтернеті, але нічого не виходить знайти. Підкажіть, що це таке і як мені лікуватися? Дякую.
Часто стріляє в боці, особливо коли спираюся на ліву ногу, так відразу і прострілює. Я сподіваюся, що це не нирки, може, це хребет? Підкажіть, що мені робити?
Чому іноді з'являються болі в попереку? Я не спортсмен, ніяких навантажень силових не даю на спину, часто за кермом, різких рухів не роблю. Буває таке, що до кінця дня болить поперек в області крижів. Що це може бути? Порадьте яке мені обстеження потрібно пройти?
Як лікувати суглоби? Моїй мамі 62 роки у неї болять суглоби на руках і ногах, боляче нахилитися, так як болить спина теж. Вранці скаржиться, що м'язи скуті. Підкажіть, як нам лікуватися і з чого почати?
У мене є така проблема, у мене права лопатка випирає сильніше ніж ліва і я тільки недавно помітив це. Що це може бути? Як це захворювання лікується?
Півроку тому у мене боліла рука в районі ліктя, потім перестала турбувати. Я працюю касиром, тому хочу відразу уточнити, що особливо навантажень на руки у мене не буває. Але зараз болі повернулися і я почала пити нурофен, але болі не проходять, підкажіть, будь ласка, що мені робити?
Періодично болі в лівій лопатці, не можу спати на лівому боці і рукою лівою нічого не можу робити. Болі колючі віддають в груди. Яке це захворювання і яке обстеження мені потрібно пройти?
При взляде влево клинит, начинается нервный тик головы, попытки смотреть в другую сторону не помогают,глаза сами смотрят влево до тошноты, и голова инстинктивно дергается в сторону взгляда.
Задати питання
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
У вас есть вопросы?
Напишіть нам!
Служба контролю якості