Відгуки клієнтів

Хочу подякувати персоналу та лікарям, а саме (Федоткину В.Б) за професіоналізм. Мед.центр. відрізняється приємною атмосферою, немає відчуття що знаходишся в лікарні. Курс лікування пройшов безболісно та успішно. Ще раз Дякую!!! З НОВИМ РОКОМ!!! :)
Черкаси, 29.12.2017
ДокторПРО у Черкасах

Сховати відповідь

Відповідь фахівця:

Доброго дня, Владислав! Щиро радіємо, що звернення до нашого медичного центру було комфортним для Вас. Вся команда нашої клініки працює над тим, щоб кожен візит кожного пацієнта був кроком не тільки до абсолютного фізичного здоров`я, а й до гарного самопочуття та позитивного настрою. Дякуємо Вам за вибір нашої клініки, за висловлену довіру нашим медикам і вітаємо Вас із новорічними святами!
Звернулася з проблемою геморою. Лікар призначив необхідну процедуру, яку виконали оперативно. Сервісом задоволена, надіюся що з даною проблемою більше звертатися не буду, так як дезартеризація гарантує відсутність рецидиву. Дяку лікарю та персоналу за оперативну допомогу!
Тетяна Сергіївна.
Черкаси, 28.12.2017

Показати відповідь

Відповідь фахівця:

Тетяна Сергіївна, доброго дня! Дякуємо за добрі слова на адресу наших фахівців. У наших клініках застосовуються тільки малоінвазивні методики лікування проктологічних захворювань, в тому числі одна з новітніх і ефективних процедур - дезартерізація гемороїдальних вузлів (HAL-RAR). За допомогою цього методу можна позбутися від геморою за 1 сеанс швидко і безболісно, причому не потрібна госпіталізація і тривалий період відновлення. Нам приємно, що Ви на своєму досвіді переконалися в ефективності лікування і поповнили ряди задоволених новою якістю життя пацієнтів. Доброго Вам здоров'я!
Хочу оставить отзыв для тех,кто будет записываться на прием в клинику Доктор Про. Уточняйте пожалуйста стоимость приема!! Потому что в этой клинике, стоимость приема одна, а при выходе вам придлагают оплатить в два раза больше! Например, консультация _150, а вы должны будите заплатить 450. Сума 300 это за то,что доктор распишет вам лечение!!!! Оказывается в клинике осмотр врача, и то что он напишет вам пропить,оплачивается отдельно. Мне казалось что вполне логично осмотреть пациента и выписать какое то лечение и за это взять например 150грн! А вот и нет! Разговор отдельно,осмотр отдельно,рецепт отдельно. Так что будьте осторожны!! Сумма указанная в прайсе должна вами умножиться на два или три,и тогда это будет истинная картина приема. Спасибо Удачи и здоровья всем!
Оля.
Черкаси, 19.12.2017

Показати відповідь

Відповідь фахівця:

Здравствуйте, Ольга! Спасибо за диалог со Службой контроля качества. Хотим пояснить, что в нашем медицинском центре в стоимость первичного визита входит: физикальное обследование, сбор анамнеза, назначение дополнительных исследований (при необходимости) и постановка диагноза. Назначение консервативного лечения, согласно утвержденного директором клиники прайсом, по стоимости составляет 300 грн. В данную услугу входит детально расписанный план медикаментозного лечения, рекомендации по питанию, режиму, круглосуточная связь с лечащим врачом через контактный центр, а также 2 бесплатных визита для наблюдения за ходом лечения и коррекции в динамике. Каждый пациент имеет право на свое мнение, которое мы уважаем, а также свободный выбор медицинского учреждения и лечащего врача с учетом финансовой составляющей. Всего доброго.
Хочу поблагодарить доктора-дерматолога Величко Григория Викторовича за профессионализм. У мужа 30 лет была подошвенная бородавка. Доктор удалил ее при помощи аппарата «Сургитрон». Безболезненно, быстро и профессионально!
Ольга.
Черкаси, 16.12.2017

Показати відповідь

Відповідь фахівця:

Здравствуйте! К сожалению, мы не смогли идентифицировать Вас, как пациента нашей Клиники. На сайте мы публикуем отзывы только реальных пациентов, поэтому для построения конструктивного диалога просим Вас представиться, любым удобным для Вас способом: связаться со Службой контроля качества по телефону 0-800-50-71-70 (с 10.00 до 17.00), по email quality.control@onclinic.ua. Либо же продолжить публичный диалог на нашем сайте, написав номер карты или время и дату посещения врача
Проходив лікування у лікаря-уролога Тичука В.П. На моє здивування – підхід до визначення діагнозу і процесу лікування був дуже комплексним. Всі його дії були, першочергово, направлені на виявлення причин мого занедужання і лікування проходило саме з усунення їх, а не ознак. Окремо відзначу його вихованість у ставленні до мене, як до пацієнта. Ввічливість і бажання допомогти залишили лише позитивні емоції від того часу, що мав проводити в його кабінеті. Були побоювання, що лікування могло затягнутись, але після пройденого часу і відчутного результату я підтверджую, що його приписання були корректними і допомогли мені. Загалом, у мене дуже позитивні враження від лікаря і, у разі необхідності, я буду звертатись саме до нього.
Олексій.
Черкаси, 08.12.2017

Показати відповідь

Відповідь фахівця:

Доброго дня, Олексій! Дякуємо за відвертий та інформативний відгук про лікування в нашому медичному центрі під наглядом лікаря Тичук Вячеслава Петровича. В клініках нашої мережі створені всі умови для якісного діагностичного та лікувального процессу. Для зручності пацієнтам в клініці є можливість здати необхідні лабораторні аналізи, виконати УЗ-дослідження, фізіопроцедури, маніпуляції та ін. призначення лікаря. На власному досвіді Ви переконались в якості медичного обслуговування в нашій клініці та задоволені результатом, а це і є найкращою винагородою для кожного лікаря. Бажаємо Вам здоров`я, завжди готові допомогти у разі необхідності!
Незаписуючись прийшла на УЗД і дівчата з рецепшену відразу направили мене до лікаря Довбні В.П. Дуже мені сподобався в професійному плані. Все пояснив, показав. Також вдячна дівчатам з рецепції за догляд моєї маленької дитини поки я була в кабінеті лікаря. Обов'язково буду рекомендувати!
Інна.
Черкаси, 16.11.2017

Показати відповідь

Відповідь фахівця:

Інно, доброго дня! Дякуємо за відгук та теплі слова на адресу наших спеціалістів. Для того, щоб спланувати свій час та гарантовано отримати бажані медичні послуги у повному обсязі, рекомендуємо всім нашим пацієнтам завчасно записуватись на прийом до лікаря. Нам приємно, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування та отримали вичерпну інформацію. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності!