Відеоконсультація лікарів

Сучасний темп життя і щільний робочий графік далеко не завжди дозволяють знайти час для того, щоб відвідати медичний центр і проконсультуватися з лікарем. Крім того, в умовах поширення пандемії COVID-19 кожен з нас намагається уникати зайвих соціальних контактів. Тому ми нерідко відкладаємо візит до лікаря. На допомогу приходить послуга відеоконсультації лікарів, якою можна скористатися в медичних центрах ДокторПРО.

Кому підійде онлайн-консультація лікаря

Онлайн-консультація лікаря підійде пацієнтам, яким не потрібне проведення діагностичних досліджень (ЕКГ, УЗД, аналізу крові), а також тим, у кого є готові результати аналізів. Крім того, відеоконсультації проводяться для оцінки ефективності поточної терапії, а також для корекції лікування.

В ході дистанційної консультації лікар може:

  • дати оцінку результатів аналізів;
  • направити на додаткові дослідження;
  • призначити індивідуальну схему лікування;
  • дати консультативний висновок з рекомендаціями за результатами проведених діагностичних процедур;
  • дати рекомендації щодо профілактики захворювань.

Як отримати відеоконсультацію лікаря в ДокторПРО

Консультування пацієнта онлайн проводиться в особистому кабінеті, в якому зберігаються медичні дані пацієнта і фінансова інформація, а також здійснюється запис на прийом. Для того, щоб отримати відеоконсультацію лікаря в ДокторПРО, потрібно:

  • зареєструватися на сайті https://mycabinet.info/;
  • оформити онлайн-заявку на прийом;
  • дочекатися зворотного зв'язку з адміністратором і виконати його інструкції.

Після проведення дистанційної консультації лікар завантажить консультативний висновок в медичну карту в особистому кабінеті пацієнта. При необхідності, можливе проведення повторної онлайн-консультації для корекції лікування і розшифровки результатів досліджень.

Відеоконсультації з лікарями здійснюються в особистому кабінеті пацієнта, в якому забезпечуються якісні зв'язок і зображення. Заявки на дистанційні консультації лікарів в ДокторПРО приймаються цілодобово.

Subscribe form
Чекліст зі здоров’я
в подарунок за підписку!
На вказаний Вами email було відправлено листа для підтвердження підписки.
Ви вже залишали свої дані.
Сталася помилка.
loading
Служба контролю якості